Joanna Jabłczyńska na okładce francuskiego magazynu. Zapozowała w kreacji znanej projektantki

2022-08-06 15:55 Joanna Dembek
Joanna Jabłczyńska
Autor: AKPA Joanna Jabłczyńska pojawiła się na okładce francuskiego magazynu modowego

Joanna Jabłczyńska została gwiazdą francuskiego czasopisma i pojawiła się jego okładce z przepięknej stylizacji od Violi Piekut. Fotografka, która wykonała zdjęcie jest zachwycona zarówno modelką, jak i swoim sukcesem.

Joanna Jabłczyńska została zaproszona przez zaprzyjaźnioną fotografkę do wzięcia udziału w sesji zdjęciowej, a efekty ich wspólnej pracy można oglądać na okładce francuskiego magazynu "Malvie".

Joanna Jabłczyńska olśniewa, odziana w różową suknię od Violi Piekut

Gwiazdę "Na Wspólnej" - Joannę Jabłczyńską - od jakiegoś czasu mogą podziwiać czytelnicy francuskiego magazynu modowego "Malvie". Fotografka odpowiedzialna za okładkowe zdjęcie jest zachwycona współpracą z aktorką i nie mogła powstrzymać się od opublikowaniem efektów ich pracy.

Muszę się koniecznie pochwalić, bo po prostu jestem szczęśliwa. Publikacja zagraniczna i to, o czym nawet nie marzyłam… OKŁADKA! Dziękuję z całego serca Joannie Jabłczyńskiej za zaangażowanie i profesjonalizm na 200 proc., współpraca z tobą to mega przyjemność, mogłabym tworzyć z tobą kolejne sesje bez końca - napisała na Instagramie.

Fotografka spełniła swoje marzenie, a dzięki temu sukcesowi na pewno nabierze wiatru w skrzydła, aby stawiać przed sobą kolejne zawodowe wyzwania i je spełniać. Trzymamy kciuki!

Teresę Falkowską śledzi na Instagramie blisko 10 tysięcy osób, a w jej portfolio można znaleźć wiele pięknych kadrów ukazujących kobiecą delikatność, siłę i zmysłowość.

Allan Krupa o tym, dlaczego wybrał rapową ścieżkę, kiedy i jak powstała "Lambada"
NAJNOWSZE