Ponad 90 tysięcy złotych za spotkanie z Robertem Lewandowskim! Komuś naprawdę zależało!

2020-01-26 18:00 DR
Anna Lewandowska i Robert Lewandowski
Autor: FRANCK FIFE/AFP/East News

Co prawda finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już za nami, ale aukcje, które wystawiły gwiazdy dopiero się kończą. Niedawno dowiedzieliśmy się, ile ktoś zapłacił za możliwość spotkania z Robertem Lewandowskim. Choć kwota ta jest mniejsza niż rok temu, nadal robi ogromne wrażenie. Dowiedz się więcej na Hotplota.pl.

Robert Lewandowski to piłkarz, którego chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Wszyscy fani piłki nożnej (i nie tylko) bardzo dobrze go znają. Właśnie tę popularność Lewy lubi wykorzystywać w szczytnych celach. Niejednokrotnie mówiło się bowiem o jego udziałach w akcjach charytatywnych. Jedną z nich jest Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, którą Lewandowski postanowił wesprzeć. Jak? Wystawił na aukcję możliwość spotkania z nim w Warszawie lub w Monachium. Aukcja cieszyła się naprawdę sporym zainteresowaniem.

Ostatecznie ktoś za spotkanie z Robertem Lewandowskim zapłacił 93 599 zł. Sumka naprawdę niezła. Dla porównania – w ubiegłym roku za spotkanie z Lewym ktoś zapłacił 150 tysięcy złotych. Prawda jest jednak taka, że dla WOŚP-u liczy się każda złotówka.

ZOBACZ TAKŻE:

NAJNOWSZE