Polskie gwiazdy lepią bałwany. Friz, Kurdej-Szatan, Koroniewska. Kto tęsknił za śniegiem?

2021-01-14 8:16 mm

Czy polskie gwiazdy tęskniły za zimą? Najwyraźniej! Na Instagramie aż roi się od fotek z białym puchem. Gwiazdy tłumnie wybiegły do parków na sesje fotograficzne. Jedni spacerują po zaśnieżonych ścieżkach, a inni lepią bałwany. Które polskie gwiazdy najbardziej ucieszyły się ze śniegu? Zobaczcie!

Tęskniliście za śniegiem? Bo polskie gwiazdy najwyraźniej tak - i to bardzo!

Niemal w całej Polsce sypnęło białym puchem, a bałwany wyrastają w parkach, jak grzyby po deszczu. Oczywiście najbardziej ze śniegu cieszą się dzieci, ale nie tylko one z radością przywitały dawno nie widzianą prawdziwą zimę. 

Wystarczy spojrzeć na Instagram. Konta polskich gwiazd dzielą się obecnie na dwa wyraźne obozy: tych, którzy postanowili uciec do ciepłych krajów, jak choćby Majdanowie czy Maja Bohosiewicz, oraz tych, którzy zakochali się w śniegu. 

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 08.01.2021

Polskie gwiazdy czekały na śnieg

Na Instagramie polskich gwiazd zrobiło się biało. Ci spośród znanych artystów, aktorów i influencerów, którzy nie wyjechali na egzotyczne wakacje, tłumnie wybiegli do parków albo wyjechali do okolicznych lasów, żeby nacieszyć się białym puchem. 

Nic dziwnego - w ostatnich latach obfite opady śniegu są u nas raczej rzadkością. O lepieniu bałwanów będziemy mogli wkrótce tylko wspominać...

Ze śniegu ucieszyła się m.in. Barbara Kurdej-Szatan, która jeszcze niedawno wraz z rodziną wygrzewała się na gorących plażach Zanzibaru.

Zimowe fotki znajdziemy też na profilach Mai Ostaszewskiej, Friza, Wersow, Ewy Chodakowskiej, Joanny Koroniewskiej, Mateusza Damięckiego, Klaudii Halejcio, Agnieszki Sienkiewicz czy Pauliny Sykut-Jeżyny. 

Zobaczcie jak polskie gwiazdy cieszą się zimą.

NAJNOWSZE