Polska sztafeta ze złotym medalem

i

Autor: Iwanczuk/Sport/REPORTER

Gwiazdy świętują ZŁOTO polskiej sztafety w Tokio! Gessler: "Brawo na stojąco"

2021-07-31 20:45

Sobota okazała się niezwykle szczęśliwym dniem dla polskich sportowców na olimpiadzie w Tokio. Polska sztafeta mieszana 4x400 zdobyła w pięknym stylu złoto olimpijskie, dając mnóstwo radości wszystkim kibicom przed telewizorami. Zmagania polskich biegaczy śledziły też gwiazdy, które natychmiast zaczęły gratulować im na Instagramie.

Choć Karol Zalewski, Natalia Kaczmarek, Justyna Święty-Ersetic i Kajetan Duszyński należeli do faworytów sobotniego wyścigu o medal olimpijski w sztafecie mieszanej 4x400, to, co zrobili na bieżni, zaskoczyło wszystkich. Polscy biegacze w pięknym stylu zdobyli złoto! Tym samym dołożyli drugi medal do puli tych zdobytych przez Polaków od początku Igrzysk Olimpijskich.

Radość polskich sportowców natychmiast udzieliła się kibicom, w tym gwiazdom, które z uwagą śledzą wydarzenia z Tokio. Na Instagramie zaroiło się od gratulacji dla naszych złotych olimpijczyków - Karola Zalewskiego, Natalii Kaczmarek, Justyny Święty-Ersetic i Kajetana Duszyńskiego.

ESKA XD #028 - FESTIWALE, ROBOTY, SEKRETY IGRZYSK

- napisał.

I dodała:

Złoty medal sztafety 4x400 - reakcje gwiazd

Jednym z pierwszych, który pogratulował polskiej sztafecie mieszanej złotego medalu, był Maciej Dowbor. Wybuch radości dziennikarza nie dziwi - wystarczy przypomnieć, z jakimi emocjami przeżywał porażkę polaków na EURO 2020.

Mamy ZŁOTO ??????????????. Oglądaliście ?! Ja się niemal popłakałem ze wzruszenia!! Brawo ekipa - cała ekipa, bo ten medal to zasługa zarówno wczorajszego składu jak i dzisiejszego!

Magda Gessler - jak zawsze w jej przypadku emocjonalnie - napisała tak:

Bije im brawo na stojąco … milion ?besos !!!‼️‼️‼️‼️niech żyją cudnie i czeka ich cała masa słodkich uczuć !!! Ode mie i cała Gora jagodzianek❤️❤️❤️Polska lekkoatletyka to złote szczescie czy wszyscy my Polacy wiemy ze w tym sporcie jesteśmy królami

Mam nadzieje ze My wszyscy Polacy zauwazylismy to nasze wielkie zwycięstwo, bo dzieki takim chwilom rodzi sie w nas prawdziwe szczescie a kto tego nie widzi niech założy okulary @magdagessler_official ???❤️?‼️?????‼️‼️???❤️‼️❤️‼️‼️‼️‼️‼️???????????????????

- napisał.

Wielkie gratulacje Wam kochani ???? dziękujemy???

Oglądaliście ten wspaniały bieg?

Złoty medal polaków świętował też Filip Chajzer.

Jakie to jest szczęście!!! Złote szczęście!!! Lekkoatletyka - królowa sportu, w której dziś to MY Polacy jesteśmy królami ?

Na miły gest zdobył się też Jan Kliment, który pogratulował medalistom.