Polka zdobyła pracę dzięki Meghan! Pani Agnieszka spotkała się byłą księżną! [WIDEO]

2020-09-20 10:52 RD
Meghan Markle
Autor: SplashNews.com/East News

To jest naprawdę piękna historia! Dzięki pomocy Meghan Markle i jej ekipy pani Agnieszka zdobyła wymarzoną pracę. Co więcej Polka mogła spotkać się z byłą księżną. Przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

Meghan Markle bardzo chętnie angażowała się w akcje charytatywne i inicjatywy społeczne. Miało to związek z jej ślubem z księciem Harrym, ale nie tylko. Meghan od zawsze lubiła pomogać tym, którzy tej pomocy potrzebują. I tak na przykład Meghan została patronką Smart Works. To organizacja, która zapewnia pokrzywdzonym kobietom odpowiednie obrania, by te mogły bez żadnych przeszkód wrócić do pracy. I mimo tego, że Meghan zrzekła się tytułu księżnej organizacja nadal działała. I tak udało się pomóc kilku kolejnym kobietom. Jedną z nich była Polka.

ESKA XD #002

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Meghan spotkała się z bohaterkami. Było to spotkanie wirtualne, ale zawsze. Wśród 3 kobiet była Polka, pani Agnieszka, która od lat mieszka w Wielkiej Brytanii.

Był dzień otwarty, a Smart Works miało swoje stoisko. Bardzo się spieszyłam, ale zdałam sobie sprawę, że moja rozmowa o pracę odbędzie się w następnym tygodniu, więc postanowiłam spróbować. Zwróciłam się do obecnych tam pań i zapytałam, co mogą mi zaproponować i jak mogą mi pomóc. Wszyscy byli bardzo uprzejmi i przyjaźnie nastawieni. Wysłuchali mnie, odpowiadali na moje pytania

mówiła pani Agnieszka. Meghan dodała, że ubrania dodają pewności siebie, a to jedna z najważniejszych rzeczy, którą można zaprezentować podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Oto cała rozmowa:

NAJNOWSZE