Madonna

i

Autor: Matthew Rettenmund / SplashNews.com/East News

Polizała jej krocze, a potem zaczęły się całować. Madonna znowu szokuje!

2022-06-24 15:50

Madonna to nie tylko królowa popu, ale również kontrowersji. Artystka udowodniła to podczas ostatniego występu z okazji przypadającego na czerwiec Miesiąca Dumy. U boku piosenkarki pojawiła się dominikańska raperka Tokischa, która wcześniej polizała jej krocze, a potem zaczęła się z nią całować. Takiego obrotu spraw nikt się nie spodziewał!

Madonna doskonale wie, jak przykuć uwagę publiczności. Amerykańska wokalistka, która w tym roku będzie obchodzić 40-lecie kariery scenicznej, od zawsze wspierała społeczność LGBT+. Artystka edukowała społeczeństwo na długo, zanim stało się to normą. Już w 1989 roku, czyli w tym, w którym do sprzedaży trafił jej czwarty studyjny longplay zatytułowany Like a Prayer, Madonna uświadamiała słuchaczy, czym tak naprawdę jest AIDS i w jaki sposób można się nim zakazić. Gwiazda chętnie pojawia się też na imprezach dedykowanych osobom queer. Fani piosenkarki, którzy byli w zeszły czwartek w Nowym Jorku, mieli możliwość zobaczyć bardzo kameralne show piosenkarki z okazji Miesiąca Dumy. Madonna pojawiła się w klubie Terminal 5, by dać show, którego fani długo nie zapomną. W pewnym momencie do artystki dołączyła raperka Tokischa. To, co stało się później, zaskoczyło wszystkich!

Rozkraczona Madonna RODZI na ekranie! Zrobiła to w szczytnym celu

Natsu o hejcie i aferze kamerkowej. To był moment przełomowy!

Madonna wywołała skandal!

Tego koncertu fani królowej popu długo nie zapomną! Madonna zachwycała formą, udowadniając, dlaczego to właśnie ona przez 40 lat okupuje muzyczny tron. Jak to bywa w przypadku tej wokalistki, nie mogło się obyć bez skandalu. Podczas wspólnego występu towarzyszące królowej popu Tokischa uklęknęła, by złożyć pocałunek na jej kroczu, a następnie na ustach. Britney powinna czuć się zazdrosna?

Sonda
Czy Madonna wygląda dobrze?

Niedawno Albert z ESKI szukał szkoły tańca dla młodzieżówki PiS. Może powinien odezwać się do Madonny?

Listen to "Dance" on Spreaker.