Madonna

i

Autor: Invision/Invision/East News Rozkraczona Madonna RODZI na ekranie! Zrobiła to w szczytnym celu

Rozkraczona Madonna RODZI na ekranie! Zrobiła to w szczytnym celu

2022-05-12 15:04

Choć zdecydowanej większości osób Madonna kojarzy się głównie z muzyką, regularnie angażuje się w nowe projekty. Tym razem amerykańska gwiazda postawiła na wciąż rozwijający się świat internetu. W sieci pojawiło się wideo, na którym widzimy, jak cyfrowa Madonna rodzi florę, faunę i... technologię. Najnowszy pomysł artystki zszokował nawet jej fanów.

Świat technologii skrywa jeszcze wiele zagadek. Na zagłębienie się w temat nowinek technologicznych zdecydowała się sama Madonna. Królowa popu, która chętnie angażuje się w nowe projekty, postawiła na zyskujące na popularności NFT. Termin ten jest z pewnością znany wielu z was ze względu na Dodę. W końcu polska wokalistka jako pierwsza na świecie postanowiła wykorzystać potęgę internetu, sprzedając wirtualne części swojego ciała. Znana z zamiłowania do wszystkiego, co kontrowersyjne Madonna poszła o krok dalej i zamieściła w mediach społecznościowych wideo, na którym widać jej cyfrowe alter-ego. Animowana wersja artystki rodzi na oczach widzów florę, faunę i technologię. Czy w ten sposób Madonna przypomniała wszystkim, kto jest globalną królową reinwencji? 

Madonna żąda spotkania z papieżem Franciszkiem. Chce z nim poważnie porozmawiać!

Sonda
Czy tym razem Madonna przesadziła?

Rodząca Madonna zaskoczyła wszystkich

Madonna zawsze daje z siebie 100%. Znana ze swojego perfekcjonizmu gwiazda poświęciła sporo czasu na dopracowania własnej serii NFT, która, jak to zawsze bywa w jej przypadku, mocno zszokowała. Zaskakujące dzieła piosenkarki są wynikiem jej wieloletniej współpracy z Mikiem Winkelmannem, szerzej znanym w cyfrowym świecie jako Beeple. Jak już wiadomo, cały dochód z zakupu NFT zostanie przekazany wybranym organizacjom non-profit.

Nie chcę być prowokacyjna dla samej prowokacji - zapewnia Madonna.

Wierzycie? Jak widać, królowa popu dalej w formie!

Natalia Szroeder o braku nominacji do Fryderyka, przyjaźni z Zawiałow i Ochmanie