Pokaz Victoria's Secret 2019 odwołany! To koniec seksownych aniołków?

2019-11-22 11:23 kp
Victoria's Secret Fashion Show 2018
Autor: Rex Features/East News

Victoria's Secret Fashion Show od lat na stałe wpisany był w kalendarz jesienno-zimowych wydarzeń w świecie showbiznesu. O tej porze roku najsłynniejsze modelki świata przygotowywały się do zaprezentowania seksownej bielizny na luksusowym wybiegu. W tym roku jednak pokazu Victoria's Secret nie będzie. Firma dała sobie czas na poważne przemyślenia!

Fani szczupłych modelek i seksownej bielizny będą zawiedzeni - w tym roku słynny pokaz Victoria's Secret nie odbędzie się. Plotki na ten temat krążyły w sieci już od kilku tygodni, jednak dopiero teraz zostały oficjalnie potwierdzone. Dlaczego Victoria's Secret Fashion Show 2019 został odwołany? Okazuje się, że szefostwo marki wzięło do siebie krytykę, jaka już od dawna spływa na markę.

Co roku o tej porze najsłynniejsze modelki świata uczestniczyły w próbach przed pokazem bielizny Victoria's Secret. Od 1995 roku na początku grudnia odbywało się słynne show, podczas którego ubrane w seksowną bieliznę i zmysłowe skrzydła dziewczyny w rytm muzyki prezentowały nową kolekcję marki, w tym słynny, wysadzany biżuterią Fantasy Bra. Transmisję z pokazu co roku można było obejrzeć w telewizji.

Od 2001 roku pokazowi mody towarzyszyły występy gwiazd. W ostatnich latach na scenie Victoria's Secret zaśpiewali m.in. Shawn Mendes, Rita Ora, Harry Styles, Ellie Goulding, Selena Gomez, Lady Gaga, Bruno Mars, Taylor Swift, Ed Sheeran czy Ariana Grande.

Victoria's Secret Fashion Show 2019 odwołany

Od kilku lat uwielbiany wcześniej pokaz mody przechodził poważny kryzys. Po Victoria's Secret Fashion Show 2018 pojawiły się głosy, że najwyższy czas, by twórcy marki zauważyli kobiety w rozmiarze większym niż XS i przestali pokazywać na wybiegach jedynie jeden typ sylwetki. Krytyka miała swoje odbicie w wynikach oglądalności transmisji - podczas gdy w latach 2010-2014 pokaz w telewizji oglądało nawet 10 milionów osób, ostatnio liczba widzów nie przekroczyła 3,5 miliona.

L Brands, do którego należy Victoria's Secret potwierdziło, że w związku ze złymi wynikami pokaz Victoria's Secret 2019 się nie odbędzie.

Z powodu spadku popularności pokazów Victoria's Secret, wycofaliśmy się z inwestycji kapitałowych w tę działalność, jednocześnie koncentrując się na działaniach, które sprawią, że nasze towary będą dobrze współgrać z klientami.

- czytamy.

Żałujecie?

Adriana Lima
Autor: Invision/Invision/East News
Kendall Jenner
Autor: Invision/Invision/East News
NAJNOWSZE