Bella Hadid skontaktowała się z Seleną Gomez! Wyjaśniła, dlaczego usunęła zdjęcie

2019-11-19 11:18 kp
Selena Gomez, Bella Hadid
Autor: Alberto E. Rodriguez/Getty AFP/East News; WWD/REX/Rex Fashion/East News

Selena Gomez od kilku tygodni próbuje naprawić stosunki z Bellą Hadid, która zapałała do niej nienawiścią po tym, jak Sel związała się z jej byłym facetem, The Weekndem. Choć dziś z wokalistą nie spotyka się żadna z celebrytek, relacja między nimi wciąż jest bardzo napięta. Zwłaszcza po tym, jak Bella zareagowała na wyciągniętą rękę Seleny...

Selena Gomez ma za sobą trudny czas walki z chorobą, załamania nerwowego i ostatecznego rozstania z Justinem Bieberem. Wraz z pracą nad nową płytą wokalistka chce zamknąć tamten etap i rozpocząć nowy - już bez zmartwień i negatywnych uczuć. W tym celu Selena próbuje rozwiązać swoje konflikty, w tym ten z Bellą Hadid.

Stosunki Belli Hadid i Seleny Gomez są lodowate od momentu, w którym wokalistka związała się z The Weekndem. Choć związek przetrwał zaledwie kilka miesięcy, modelka do dziś nie wybaczyła Selenie, że ta spotykała się z jej największą miłością. Co ciekawe, samemu The Weekndowi upiekło się bez większych problemów - tuż po rozstaniu z Seleną Gomez piosenkarz znów spotykał się z Bellą Hadid.

Selena Gomez i Bella Hadid pogodzą się?

Selena Gomez od kilku tygodni nieśmiało próbuje więc nawiązać kontakt z modelką. Wokalistka nie tylko zaczęła na nowo obserwować koleżankę na Instagramie, ale i skomentowała jedno z jej zdjęć, pisząc krótko: "zachwycająca". Wbrew jej oczekiwaniom Bella Hadid natychmiast usunęła jednak cały post, co wyglądało na jasny komunikat w stronę Seleny.

Być może jednak sytuacja nie jest aż tak beznadziejna. Według relacji TMZ tuż po całej sytuacji Bella Hadid skontaktowała się z Seleną Gomez, by wyjaśnić jej, że nie usunęła zdjęcia z powodu jej komentarza. Informator serwisu przyznał, że modelce fotka... zwyczajnie przestała się podobać.

Możemy się tylko zastanawiać, czy Bella Hadid zdawała sobie sprawę z tego, że usunięcie posta jako szpilę w stronę Seleny Gomez potraktują media i fani na całym świecie. Modelka znana jest z walecznego charakteru i nie jest wykluczone, że postanowiła wykorzystać sytuację, by przypomnieć, kto tu rządzi...

Myślicie, że w końcu się pogodzą?

NAJNOWSZE