Pogrzeb Krzysztofa Krawczyka na żywo. Transmisja z ostatniego pożegnania w TVP

2021-04-10 10:12 kp
Krzysztof Krawczyk nie zyje
Autor: WBF

Dziś cała Polska pożegna Krzysztofa Krawczyka. Pogrzeb muzyka rozpocznie się w sobotę o godzinie 12:00 w Łodzi. Z powodu obostrzeń pandemicznych nie wszyscy chętni będą mogli jednak wziąć udział w ceremonii. Transmisję z pogrzebu Krzysztofa Krawczyka zapowiedziała jednak Telewizja Polska.

5 kwietnia 2021 roku Polskę obiegła bardzo smutna wiadomość o śmierci Krzysztofa Krawczyka. Artysta miał 74 lata i zaledwie kilka dni przed śmiercią wrócił do domu ze szpitala po wygranej walce z Covid-19. W poniedziałek nagle zasłabł jednak i stracił przytomność. Żona Krawczyka, Ewa Krawczyk przyznała jednak, że jego odejście nie miało związku z koronawirusem.

Śmierć Krzysztofa Krawczyka wstrząsnęła jego fanami w każdym wieku. Muzyk był ulubieńcem zarówno osób ze swojego pokolenia, jak i wszystkich młodszych fanów - do piosenek Krawczyka bawili się młodzi ludzie na osiemnastkach, studenckich juwenaliach czy weselach, a tekst piosenki Chciałem być wielu z nich zna na pamięć.

ESKA XD #020 - FAME MMA, taniec na rurze i sztuczne słońce

Pogrzeb Krzysztofa Krawczyka - transmisja

Artysta zostanie pożegnany już dziś. Msza święta w intencji zmarłego rozpocznie się w sobotę o godzinie 12:00 w łódzkiej archikatedrze, a o godzinie 15:00 odbędzie się pogrzeb Krzysztofa Krawczyka w położonych nieopodal Grotnikach, gdzie muzyk przez całe lata mieszkał z żoną. Ceremonia będzie miała charakter państwowy.

Sam Krzysztof Krawczyk zdążył mieć ostatnie życzenie związane ze swoim pogrzebem. Zgodnie z jego wolą żona umieści w jego trumnie mikrofon i okulary, w których przez lata występował na scenie.

Pogrzeb Krzysztofa Krawczyka będzie transmitowany przez Telewizję Polską. Dzięki temu w ostatnim pożegnaniu gwiazdora będą mogli wziąć udział ci, którzy z powodu obostrzeń pandemicznych nie pojawią się w archikatedrze oraz wszyscy przed telewizorami.

Transmisja pogrzebu Krzysztofa Krawczyka rozpocznie się w TVP1 o godzinie 12:00, kiedy to zostanie pokazana Msza święta w archikatedrze. Następnie od 13:15 stacja pokaże największe przeboje artysty. Transmisja pogrzebu Krawczyka na cmentarzu rozpocznie się o godzinie 15:00 w TVP Info.

Krzysztof Krawczyk
Autor: WBF Krzysztof Krawczyk
NAJNOWSZE