Projekt Demi Lovato i Macaulay Culkin w nowej roli. Znasz nowe plotki o gwiazdach?

2021-04-18 9:03 es
Hotplota.pl
Autor: hotplota.pl

Czas na podsumowanie tygodnia z życia celebrytów. To był bardzo dobry czas dla większości gwiazd. Wiele z nich miało zaszczyt ogłaszać fantastyczne wieści. Na przykład Demi Lovato startuje z nowym projektem. Ale nie tylko u niej mamy powiew świeżości. Macaulay Culkin otrzymał zupełnie nową rolę. Być może najważniejszą w życiu... Sprawdźcie, czy nadążacie za show-biznesem!

Za nami kolejny tydzień! Znaleźliście w tym czasie chwilę dla siebie? Żeby odpocząć i na przykład... poczytać plotki o gwiazdach? Mamy nadzieję, że tak! Za chwilę sprawdzimy, czy jesteście na bieżąco z show-biznesem. A w życiu gwiazd sporo się zadziało!

Na przykład Demi Lovato. Po traumatycznych wydarzeniach gwiazda wraca do pracy. Właśnie dowiedzieliśmy się, że Demi Lovato zaangażuje się w nowy projekt. Czym będzie się zajmować?

Nowości nie tylko u Demi Lovato. Macaulay Culkin ma okazję, żeby sprawdzić się w zupełnie nowej roli. Być może nie zapewni mu fikuśnych nagród, ale ogrom satysfakcji - na pewno! Wiecie, o czym mówimy?

ESKA XD #020 - FAME MMA, taniec na rurze i sztuczne słońce

Jeśli chcecie poznać odpowiedzi na te pytania i sprawdzić, czy nie umknęły Wam żadne najważniejsze plotki o gwiazdach - odpalajcie nasz quiz. Jeśli okaże się zbyt trudny, to znaczy, że za rzadko odwiedzacie Hotplota.pl!

NAJNOWSZE