Pink

i

Autor: ImagePressAgency/face to face/FaceToFace/REPORTER

Pink była o krok od rozwodu! Jej 14-letnie małżeństwo nie zawsze było sielanką

2020-06-22 13:00

Pink może się pochwalić długim jak na show biznes stażem małżeńskim. Piosenkarka i jej mąż Carey Hart są ze sobą od 2006 roku. Małżeństwo z 14-letnim stażem rzadko kiedy jest usłane różami. Podobnie było i w przypadku Pink, która dopiero teraz zdradziła, jak pokonała kryzys w związku. A nie był on mały.

Pewnie nie wszyscy wiedzą, ale Pink jest żoną Careya Harta od 14 już lat. To wielki wyczyn, zwłaszcza w Hollywood. Ale jeśli myślicie, że ich związek to jedna wielka sielanka, to jesteście w wielkim błędzie. Piosenkarka właśnie zdradziła, że niewiele brakowało a para rozwiodłaby się. Na szczęście zdołali zażegnać kryzys, ale nie obyło się bez pomocy specjalisty!

Piosenkarka na Instagramie, w rozmowie z terapeutką Vanessą Inn ujawniła, że ona i jej mąż korzystali z pomocy specjalisty, by uporać się z problemami w związku.

Jak dobrze znasz Pink

Pytanie 1 z 6
Który album wyszedł jako pierwszy?

Rozmawiałam z Vanessą na własną rękę, ale także ona rozmawiała z Careyem. To dzięki temu wciąż jesteśmy razem. Potrzebujesz kogoś, kto wysłucha was obu, a następnie przetłumaczy wam, jak ma to wyglądać. Nie umieliśmy, ponieważ nie uczymy się tego, jako dzieci, jak utrzymywać relacje, jak dogadywać się z ludźmi. To, co dzieje teraz w naszym kraju, jest na to doskonałym przykładem. Nie wiemy, jak kochać, nie umiemy się dogadywać, nie umiemy się komunikować.

– mówiła gwiazda.

Pink zdradziła też ze to ona miała większe problemy z rozmową na niektóre tematy.

Intymność jest dla mnie trudna. Był taki moment podczas terapii, że narzekałam na niego, że po prostu go nie ma, że mnie nie rozumie, nie słyszy, nawet emocjonalnie, że nie próbuje zrozumieć mojego języka.

– kontynuowała.

Para pobrała się w 2006 roku, wspólnie wychowują dwójkę dzieci.

Pink i jej mąż mogą być z siebie naprawdę dumni! ?

Wyświetl ten post na Instagramie.
@innvanessa Post udostępniony przez P!NK (@pink)
Hotplota.pl: Książę Harry zamieszkał z teściową; nowy członek rodziny Jennifer Lopez
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE