Pierścionek zaręczynowy Paris Hilton kosztował majątek! Eksperci nie mają wątpliwości

2021-02-18 14:00 AM
Paris Hilton i Carter Reum
Autor: MACE, CLTN/Backgrid/East News

Paris Hilton w dniu swoich 40 urodzin otrzymała od ukochanego pierścionek zaręczynowy. Oprócz gratulacji posypały się także pytania o wartość biżuterii. Z odpowiedzią przychodzą eksperci, którzy nie mają wątpliwości. Carter Reum wydał na niego majątek!

Paris Hilton ma ogromne powody do radości. O rękę poprosił ją jej ukochany Carter Reum. I choć dziedziczka hotelowej fortuny była już kilka razy zaręczona to jest przekonana, że Reum to ten jedyny.

Na Instagramie celebrytki pojawił się post w którym oznajmiła światu radosną nowinę. Gdy ogromny pierścionek pojawił się na palcu Paris w sieci posypały się gratulacje. Fanów i media nurtuje jeszcze jedno pytanie. Ile Carter przeznaczył na pierścionek? Odpowiedź możne zwalić z nóg!

Zaręczyny i śluby gwiazd najczęściej są na bogato. Sławy w tej kwestii zapominają o oszczędzaniu i robią co mogą by zadowolić drugą połówkę. Wybierają najlepsze miejsca na ceremonie, stroje, no i biżuterię. Zwłaszcza jeśli w grę wchodzi pierścionek zaręczynowy. W tej kwestii dla wielu gwiazd nie ma żadnych taryf ulgowych.

Paris Hilton z pewnością jest wymagająca. Jako dziedziczka sieci hoteli może pozwolić sobie na naprawdę wiele, zadowolenie jej z pewnością jest nie lada wyzwaniem.

Zarobiły milion dolarów przed dwudziestką [Selena Gomez, Taylor Swift, Miley Cyrus] | ESKA XD - Hotplota #16

PARIS HILTON ZARĘCZONA. ILE KOSZTOWAŁ PIERŚCIONEK?

Carter Reum postanowił zmierzyć się z tym wyzwaniem. I chyba mu się to udało, bo Hilton jest mega zadowolona a pierścionek, który od niego otrzymała piękny. Ile więc kosztował?

Pierścionek ze szmaragdowym szlifem, który dla ukochanej wybrał Reum jest autorstwa Jeana Dousseta, czyli prawnuka samego Louisa Cartiera! Wiele wskazuje na to, że pierścionek, który posiada jeden duży diament i sporo mniejszych kamieni został zainspirowany Grand Palais oraz Wieżą Eiffla.

Według ekspertów pierścionek „wygląda na co najmniej 10 karatów, a jego cena prawdopodobnie zaczyna się od około miliona dolarów”. Kolejny specjalista pokusił się nawet o stwierdzenie, że wartość pierścionka może oscylować nawet w granicach 2 milionów dolarów! Wszyscy byli zgodni co do tego, że biżuteria wygląda jak dzieło sztuki i została zrobiona z największą dbałością o każdy szczegół.

NAJNOWSZE