Pete Davidson

i

Autor: Steve Sands/New York Newswire/Bauer Griffin/East News

Pete Davidson i Phoebe Dynevor są mega słodcy. Zrobili sobie takie same łańcuszki

2021-04-16 23:03

PD do kwadratu! Chociaż oficjalnie Pete Davidson i Phoebe Dynevor nie ogłosili, że są razem, trzeba być ślepym, żeby tego nie dostrzec. Od tygodni słyszymy plotki na ich temat. Teraz sami dostarczyli kolejnych tematów... Fani zauważyli, że Pete Davidson i Phoebe Dynevor zrobili sobie takie same łańcuszki. Czyż to nie urocze?!

Ogromny sukces serialu Bridgertonowie sprawił, że jego obsada zyskała wielką popularność. Phoebe Dynevor zyskała nie tylko mnóstwo fanów, ale i adoratora. Zagraniczne media donoszą, że jej nowym chłopakiem jest Pete Davidson! Komik odwiedził aktorkę w Anglii i paparazzi zauważyli ich na spacerze.

Jednak na razie Pete Davidson i Phoebe Dynevor nie ujawniają oficjalnie swojej relacji. Czy aby na pewno...?

ESKA XD #020 - FAME MMA, taniec na rurze i sztuczne słońce

Pete Davidson i Phoebe Dynevor mają takie same łańcuszki

Chociaż oficjalnie niczego nie potwierdzili, Pete Davidson i Phoebe Dynevor tworzą uroczą parę. Gołąbeczki noszą takie same łańcuszki!

Fani wypatrzyli je u komika podczas występu w programie The Tonight Show Jimmy'ego Fallona. Natomiast aktorka ostatnio była widziana z wisiorkiem podczas Q&A na YouTube. Zakochani mają takie same inicjały, więc Pete Davidson i Phoebe Dynevor noszą na szyi symbol składający się z literek P i D. Urocze?

Jakby tego było mało, Pete Davidson nazwał Phoebe Dynevor swoją ulubioną gwiazdą. Komik wystąpił jako mówca podczas spotkania na Zoomie ze studentami Marquette University. Zapytano go, kto jest jego ulubioną gwiazdą. Pete Davidson nie wymienił co prawda imienia, ale wszyscy wiemy...

Jestem z moją ulubioną gwiazdą.

Warto przypomnieć, że jego poprzednie dziewczyny wysoko zawiesiły poprzeczkę. Pete Davidson był przecież z Arianą Grande, Kate Beckinsale, Margaret Qualley i Kaią Gerber!

Medialne związki nie trwały zbyt długo, ale wygląda na to, że Pete Davidson wyciągnął wnioski. Komik dotrzymuje swojego postanowienia, żeby utrzymywać relacje w większej prywatności.

Gdzie mieszkają gwiazdy?

Pytanie 1 z 6
Gdzie mieszka Britney Spears?