Pete Davidson, Kim Kardashian

i

Autor: Rex Features/East News, Backgrid/East News

Davidson zabrał Kim Kardashian w rodzinne strony! Udali się na niezwykłą kolację

2021-11-04 13:52

Czy plotki o romansie Kim Kardashian i Pete Davidsona potwierdzą się? Komik i celebrytka kolejny już raz byli widziani razem na wspólnym wyjściu. Tym razem Pete zaprosił Kim w swoje rodzinne strony!

Amerykańskie media śledzą każdy ruch Kim Kardashian i Pete Davidsona, by dowiedzieć się, jak najwięcej szczegółów z ich życia. A najbardziej interesuje ich oczywiście rozwój ich rzekomego związku. Czy faktycznie mają się ku sobie?

Jeśli wierzyć w doniesienia serwisów zza oceanu można mieć pewne podejrzenia. Wszystko zaczęło się od ich wspólnego występu w programie Saturday Night Live, gdzie na potrzeby odgrywanej scenki POCAŁOWALI SIĘ!

Później pojawiły się doniesienia o wspólnych wyjściach, a nawet nocy. Teraz media znów informują o kolejnej randce. Czyżby znajomość weszła na wyższy poziom?

ESKA XD #035 - SQUID GAME, FAME MMA 12, MIŁOŚĆ W CZASACH WOJNY, WIEDŹMIN: SEZON 2
Sonda
Jak sądzisz - czy małżeństwo Westów przetrwa?

Zobacz też: Kim Kardashian i Kanye West rozwodzą się - lista wydarzeń

Jeśli wierzyć w doniesienia mediów, to Pete Davidson zabrał Kim do Staten Island, czyli miejsca skąd pochodzi.

Jak donosi serwis Page Six Pete Davidson zorganizował dla Kim Kardashian kolację na dachu budynku jednej z włoskich restauracji! Co ciekawe parze nie towarzyszyły inne osoby, więc chyba powoli staje się jasne, że to randka…

Pete jednak nie mógł długo cieszyć się obecnością celebrytki, podobno Kim szybko udała się do domu. Według źródeł nie lubi zostawiać dzieci zbyt długo samych…

To co, kolejna randka w domu Kim? XD