Pete Davidson i Margaret Qualley oficjalnie parą! Chodzili po Wenecji za rękę

2019-09-04 14:36 mw
Pete Davidson i Margaret Qualley
Autor: Steve Sands/New York Newswire/Bauer Griffin/East News, Gigi Iorio / SplashNews.com/East News

Pete Davidson i Margaret Qualley wreszcie przestali się ukrywać! Para ujawniła się podczas Festiwalu Filmowego w Wenecji. Fotoreporterzy uwiecznili Pete'a i Margaret podczas spaceru po mieście. Oboje trzymali się za ręce!

Pete Davidson ma już oficjalnie kolejną dziewczynę. I znowu jest to aktorka.

Właśnie potwierdziły się plotki o romansie byłego chłopaka Ariany Grande z gwiazdą nowego filmu Quentina Tarantino. Dziewczyną Pete'a Davidsona została młodziutka Margaret Qualley, aktorka filmu "Pewnego razu... w Hollywood".

PETE I MARGARET JUŻ OFICJALNIE PARĄ

Pierwsze plotki o romansie Pete'a Davidsona z Margaret Qualley pojawiły się w sieci pod koniec wakacji. Na początku września doniesienia mediów potwierdziły się - paparazzi przyłapali parę na słodkim pocałunku. Zdjęcia Davidsona całującego się z Qualley zrobiono w Wenecji, dokąd para wybrała się na festiwal filmowy.

Po ujawnieniu zdjęć Pete i Margaret najwyraźniej uznali, że nie ma sensu dłużej się ukrywać i oto 3 września 2019 komik SNL i jego nowa dziewczyna oficjalnie pokazali się na ulicach Wenecji już jako para!

Zdjęcia Pete'a Davidsona z Margaret Qualley pokazał m.in. magazyn Elle.

Margaret Qualley wyjechała na Festiwal Filmowy w Wenecji promować swój najnowszy film pt. Seberg. Co ciekawe, podczas oficjalnego festiwalowego pokazu aktorka nie pojawiła się na czerwonym dywanie ze swoim nowym chłopakiem. Być może uznała, że kontrowersyjny styl Davidsona może być źle odebrany przez publiczność festiwalu? Wcale by nas to nie zdziwiło...

Dodajmy, że główną rolę w nowym filmie z udziałem Margaret Qualley gra Kristen Stewart. Ex dziewczyna Roberta Pattinsona wciela się w nim w tytułową rolę Jean Seberg, mieszkającej długie lata we Francji amerykańskiej aktorki i reżyserki, mocno zaangażowanej w obronę praw obywatelskich i przez to długi czas będącej na celowniku FBI.

Margaret Qualley
Autor: KEVIN WINTER/Getty AFP/East News
NAJNOWSZE