Ex Ariany Grande ma nową dziewczynę. Pete Davidson spotyka się z Margaret Qualley!

2019-08-29 7:37
Pete Davidson i Margaret Qualley
Autor: ImagePressAgency/face to face/FaceToFace/REPORTER

Pete Davidson ma nową miłość. Były chłopak Ariany Grande od niedawna spotyka się z aktorką nowego filmu Quentina Tarantino "Pewnego razu w Hollywood". To Margaret Qualley!

Pete Davidson ma kolejną dziewczynę! Komik SNL i były chłopak Ariany Grande nie cierpiał za długo w żałobie po związku z Kate Beckinsale. Teraz spotyka się z kolejną aktorką. To gwiazda najnowszego filmu Quentina Tarantino, "Pewnego razu w Hollywood", Margaret Qualley!

Jak długo trwa romans Davidsona z aktorką i co o niej wiemy?

NOWA DZIEWCZYNA PETE'A DAVIDSONA

Pete Davidson zmienia dziewczyny jak rękawiczki. Kilka miesięcy po zerwaniu zaręczyn z Arianą Grande komik spotykał się z Kate Beckinsale. Związek ten nie przeszedł próby czasu, ale Pete nie opłakiwał go zbyt długo. 

Na celowniku gwiazdy SNL znalazła się kolejna aktorka. 

Nowa dziewczyna Pete'a Davidsona to Margaret Qualley, córka znanej aktorki, Andie MacDowell. Gwiazda najnowszego filmu Tarantino jest od Davidsona młodsza o rok i pochodzi z Montany. Przed rolą w "Pewnego razu w Hollywood" wystąpiła m.in. w serialu "Pozostawieni". 

Spotykają się od kilku miesięcy i Margaret naprawdę jest Petem mocno zachwycona

- mówią o związku Davidsona z Qualley znajomi komika cytowaniu przez Us Weekly.

Według najnowszych plotek Pete Davidson i Margaret Qualley mają się oficjalnie zaprezentować jako para na rozpoczynającym się właśnie Festiwalu Filmowym w Wenecji.

Czekamy z niecierpliwością! :)

Margaret Qualley
Autor: KEVIN WINTER/Getty AFP/East News
NAJNOWSZE