Percy Hynes White

i

Autor: Berzane Nasser/ABACA/Abaca/East News Percy Hynes White mierzy się z poważnymi oskarżeniami

Percy Hynes White oskarżany o napastowanie seksualne. Internauci apelują do Netfiksa

2023-01-29 8:52

Gwiazdor serialu "Wednesday" Percy Hynes White mierzy się z oskarżeniami, które mogą zaważyć na jego dalszej karierze. Kilka kobiet zarzuca mu napaść seksualną. Czy pojawi się w kolejnym sezonie serialu Tima Burtona?

Dzieło "Wednesday" Tima Burtona można oglądać na platformie Netflix. Produkcja opowiada o córce Addamsów, która trafia do akademii dziwaków i potworów Nevermore, gdzie stara się rozwiązać kryminalną zagadkę. W między czasie poznaje innych członków społeczności, z którymi nawiązuje rozmaite relacje. Jedną z nich jest Xavier, grany przez Percy'ego Hynesa White'a, studenta akademii, który jest głównym podejrzanym w śledztwie, które prowadzi  mroczna bohaterka.

Percy dzięki roli Xaviera zyskał wielką popularność, a ostatnio i złą sławę. Powodem są oskarżenia, które zalały sieć. Co dokładnie miał zrobić aktor?

Percy Hynes White miał dopuścić się haniebnych czynów

Percy Hynes White wychował się w Toronto. W latach szkolnych miał dopuszczać się wielu haniebnych czynów. Wszystko zaczęło się od jednego wpisu, w którym dawna znajoma Percy'ego ujawniła, iż aktor miał urządzać w mieszkaniu imprezy, podczas których miało dochodzić do alkoholowych libacji i molestowania seksualnego.

Boli mnie, że ten mężczyzna jest podziwiany przez setki tysięcy młodych dziewcząt. Pozwolił, bym została zgwałcona w jego piwnicy, a kiedy do mnie zadzwonił, najbardziej martwił się o policję, a nie o to, czy wszystko ze mną w porządku - napisała poszkodowana.

Do zdarzeń miało dochodzić kiedy aktor i jego koledzy mieli po 15 lat. Koleżanki które zapraszali do domu były w wieku 13-16 lat. Nakłaniali je picia alkoholu, seksu i robienia sobie nagich zdjęć. Żadna z kobiet nie wniosła oskarżenia na policję, a sam zainteresowany nie skomentował sprawy. Jedynie zablokował możliwość komentowania wpisów na Instagramie.

Internauci wysłali jednak zapytanie do Netfliksa, czy w związku z czynami, jakich miał się dopuścić Percy, postać Xaviera pojawi się w nowym sezonie "Wednesday". Chcą bowiem jego usunięcia z kolejnej serii.

Sonda
Podoba Ci się serial „Wednesday”?
Zarobki polskich youtuberów [FRIZ, GIMPER, REVO] | ESKA XD - Radio Eska #65