Peaky Blinders 6 bez Helen McCrory. Cillian Murphy o nastroju na planie. "Bardzo smutno"

2021-06-12 17:00 kp
Cillian Murphy i Amber Anderson
Autor: SplashNews.com/East News

Ekipie serialu Peaky Blinders w wyjątkowo trudnych okolicznościach przyszło pracować nad ostatnim sezonem serialu. Filmowcy wciąż muszą przestrzegać zasad pandemicznych, a co gorsza, w kwietniu zmarła jedna z największych gwiazd produkcji, Helen McCrory, która wcielała się w rolę Polly Gray.. Cilliam Murphy nie ukrywa, że nastroje na planie nie są szampańskie.

Po śmierci Helen McCrory oczekiwanie na premierę ostatniego, szóstego sezonu Peaky Blinders nabrało zupełnie innego wymiaru. 17 kwietnia świat obiegła smutna wiadomość o odejściu 52-letniej aktorki, która w serialu wcielała się w uwielbianą przez fanów Polly. Po śmierci gwiazdy twórcy Peaky Blinders 6 musieli nie tylko uporać się ze stratą koleżanki, ale i rozwiązać problem fabuły.

Ekipa Peaky Blinders 6 wróciła na plan serialu w styczniu tego roku. Nie wiadomo, czy Helen McCrory zdążyła nagrać jakiekolwiek sceny przed swoją śmiercią. Serial dokończyć muszą jednak jej przyjaciele z produkcji. Cillian Murphy, który gra w serialu główną rolę, nie ukrywa, że atmosfera po śmierci Helen McCrory jest bardzo zła.

ESKA XD #024 - pieniądze polskich piłkarzy, hity na Euro, przystojniacy z tureckich seriali

Peaky Blinders 6 bez Polly

To rozpaczliwie smutne… dla nas wszystkich i wszystkich, którzy ją znali i byli blisko niej i wszystkich jej fanów. Była jak matriarcha Peaky Blinders i myślę, że była moją najbliższą koleżanką z serialu. Była bez wątpienia jednym z najlepszych aktorów, z jakimi miałem przyjemność pracować. Ale do tego była po prostu nadzwyczajną istotą ludzką. Więc to jest naprawdę smutne. I wszyscy nadal sobie z tym radzimy i naprawdę za nią tęsknimy.

- powiedział w ostatnim wywiadzie serialowy Tommy Shelby.

Przypomnijmy, że Helen McCrory zmarła w wyniku choroby nowotworowej, a o jej śmierci oficjalnie poinformował jej mąż, aktor Damian Lewis.

Data premiery Peaky Blinders 6 nie jest jeszcze znana.

NAJNOWSZE