Paweł Nowisz nie żyje. Aktor Barw szczęścia zmarł w wieku 81 lat

2021-10-15 15:39 es
Paweł Nowisz
Autor: WBF

Dotarła do nas smutna wiadomość. Paweł Nowisz nie żyje. W ostatnim czasie widzowie kojarzyli go przede wszystkim z serialem Barwy szczęścia. Niestety aktor już nigdzie więcej nie zagra. Produkcja poinformowała, że zmarł kilka dni temu. Paweł Nowisz miał 81 lat.

Paweł Nowisz to ceniony aktor filmowy i teatralny. W ostatnich latach widzowie kojarzyli go przede wszystkim z roli w serialu Barwy szczęścia. W produkcji TVP występował jako Fryderyk Struzik.

Na koncie miał również role w kultowych polskich komediach, takich jak Kiler czy Chłopaki nie płaczą. Wkrótce ma się również odbyć premiera filmu Koniec świata, czyli Kogel-Mogel 4, w której również grał Paweł Nowisz.

Niestety aktor na premierze się już nie pojawi...

Daria jako Dua Lipa w ESKA Live! IDGAF w nowej wersji

Paweł Nowisz nie żyje

Przykrą wiadomość przekazała produkcja serialu Barwy szczęścia.

Z trudnym do wyrażenia żalem zawiadamiamy o śmierci Pana Pawła Nowisza, wybitnego aktora teatralnego, filmowego i telewizyjnego, naszego Przyjaciela. Mieliśmy zaszczyt pracować z Panem Pawlem na planie naszego serialu, w którym od lat tworzył niezapomnianą postać Fryderyka Struzika. Będziemy wspominać tę wspólną pracę z sentymentem i podziwem dla talentu i osobowości Pana Pawła.

Czytamy na Facebooku.

Swój żal wyraziła również scenarzystka, Ilona Łepkowska:

Bardzo smutna wiadomość. Zmarł Paweł Nowisz... Na premierę czeka wciąż "Koniec świata, czyli Kogel-Mogel 4" z jego udziałem... Odbędzie się już niestety bez niego na scenie, pozostanie tylko na ekranie i w pamięci widzów...

Paweł Nowisz odszedł w wieku 81 lat.

Zobacz też:

NAJNOWSZE