Paulina Krupińska zdradziła, dlaczego nie pokazuje twarzy dzieci!

2022-01-27 14:05 AM
Paulina Krupińska
Autor: wbf

Paulina Krupińska spełnia się nie tylko zawodowo, ale także prywatnie. Na Instagramie chętnie pokazuje wspólne chwile z dziećmi. Zawsze jednak fotki są tak robione, że nie widać twarzy pociech. Wiemy, jaki jest powód!

Gwiazdy w temacie publicznego pokazywania dzieci są mocno podzielone. Jedni na każdym kroku chwalą się dziećmi, a inni robią wszystko, by ich wizerunek nie dostał się do mediów.

W tej drugiej grupie zdecydowanie jest Paulina Krupińska. Mama dwójki dzieci, w końcu zdradziła, dlaczego jak ognia unika pokazywania twarzy córki Antosi oraz syna Jędrka w social mediach.

QUIZ: Zgadnij, jaką gwiazdą jestem

Pytanie 1 z 6
Ludzie "martwią" się, że przez występy w telewizji zaniedbam szkołę. Te komentarze są śmieszne, bo nie ma czym się martwić, ja naprawdę daję sobie radę ze szkołą. Mam dobre oceny. Kim jestem?

Po pierwsze, ze względów bezpieczeństwa, bo zgadzając się raz na pokazanie ich wizerunku, będą mogli im robić zdjęcia w każdej prywatnej sytuacji w przyszłości, a po drugie… nie wiem, co będą chciały w życiu robić.

Może będą naukowcami, lekarzami lub wybiorą spokojne życie w lesie, choć Tosia teraz mówi, że będzie królową, a Jędrek, że będzie miał zoo.

- mówiła w rozmowie z magazynem „Viva!”.

WOŚP - ESKA licytacja G20

Zobacz też: Gwiazdy, które mają bliźnięta

NAJNOWSZE