Patrycja Wieja pokazała się w bikini! Do akcji wkroczyła MENTORKA IRENA! Ups…

2021-06-13 16:00 RD
Patrycja Wieja
Autor: wbf

UPS! Ale przypał! Patrycja Wieja, która wygrała program Projekt Lady opublikowała w sieci zdjęcie w seksownym stroju kąpielowym. Pokazuje sporo, ale też bez przesady. Zdjęcie postanowiła skomentować mentorka Irena, która stwierdziła, że “damie nie wypada”... Co odpowiedziała jej Pati? Przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

Projekt Lady to jeden z tych formatów telewizyjnych, które albo się lubi albo nienawidzi. Show ma jednak sporą rzeszę fanów. Wychodzi więc na to, że widzowie lubią takie programy. Dla niezorientowanych jednak przypominamy. W pałacu zamieszkują “niegrzeczne dziewczyny”, które chcą zmienić się w prawdziwe damy. W show prowadzącą jest Małgorzata Rozenek-Majdan. Mentorkami  są Tatiana Mindewicz-Puacz i Irena Kamińska-Radomska. 

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 11.06.2021

Zwyciężczynią jednej z edycji show została Patrycja Wieja. Po udziale w show zyskała spore grono fanów. Jej profil na Instagramie obserwuje ponad 100 tysięcy osób. I to właśnie na Insta ostatnio pojawiło się zdjęcie Pati w seksownym stroju kąpielowym. 

Bardzo szybko na nie zareagowała mentorka Irena. 

Patrycjo, pewnie, że ciała można Ci pozazdrościć. Ale na taki wygląd ciężko sobie zapracowałaś. Niemniej, damie nie wypada tak eksponować publicznie swoich wdzięków. Czy już zapomniałaś? Damą się jest, a nie bywa. I tak Cię uwielbiam, ale się smucę

napisała mentorka. Patrycja nie pozostawiła tego komentarza bez odpowiedzi. 

Ireno bardzo cenię sobie Twoje uwagi. Często się do nich stosuje. Nie smuć się. Dama żyje w zgodzie ze sobą i wie, ktorych granic nigdy nie przekroczy

NAJNOWSZE