Allan Krupa, Nicol Pniewska

i

Autor: AKPA Allan Krupa i Nicol Pniewska wezmą ślub?

gwiazdy

Partnerka Allana Krupy sprzecza się z przyszłą teściową? Wtrąciła się w kłótnie Górniak z synem

2024-03-26 12:03

Edyta Górniak wcale nie kryje się z tym, że ostatnio często kłóci się z synem. Nic w tym dziwnego, bowiem to część matczynej miłości. W ostatniej sprzeczce wzięła również partnerka Allana. Górniak powiedziała, co o niej sądzi.

W rodzimym show-biznesie jest dosyć głośno o Edycie Górniak i Allanie - jej synu. Allan skończy w tym roku dopiero 20 lat, a więc to dopiero początek jego dorosłego życia. Od jakiegoś czasu między nim a jego mamą dochodzi do sprzeczek. Do jednej z kłótni wtrąciła się ukochana Allana. Górniak postanowiła ją skomentować.

Allan już nie Krupa. Syn Edyty Górniak zmienił nazwisko. W ten sposób odcina się od ojca!

Edyta Górniak kłóci się z synem, a jego partnerka jest mediatorem

Oczywiste jest, że młodość rządzi się swoimi prawami, a matczyna miłość swoimi. Nic więc dziwnego, że Górniak sprzecza się z synem. Edyta postanowiła opowiedzieć trochę więcej o swojej relacji z synem i jego partnerką - Nicole Pniewskiej. Oprócz tego, że Allan i Nicola są w prywatnym związku, łączy ich również relacja zawodowa. Para wydała nawet wspólny singel "Fake Love". Partnerka Allana, jak przystało na jego bratnią duszą, postanowiła wtrącić się do jednej z jego kłótni z Górniak. Górniak nie omieszkała się od komentarza i powiedziała, co o niej sądzi. "Miałam troszeczkę kłótnię z Allanem. Zdarza nam się. Proszę sobie wyobrazić, że nie potrafiliśmy dojść do porozumienia i ona, jakby przyjęła rolę takiego mediatora i pogodziła nas, szybciej niż my mogliśmy coś sobie wytłumaczyć. Ona posłuchała jednej ze strony, drugiej, jednemu powiedziała to, drugiemu to. To jest niesamowite, bo tak naprawdę w wieku tych młodych ludzi 19, 20 lat, kto by pomyślał, żeby w ogóle inicjować to, żeby w rodzinie było porozumienie. Także mi bardzo, bardzo zaimponowała" - mówiła w wywiadzie dla "Świat Gwiazd". Wszystko wskazuje na to, że Nicole bardzo przypadła Edycie do gustu. "Jest kochana, to jest taki dobry człowiek, to jest skowronek, który codziennie się budzi i coś chce robić. (...) "Ona to jest po prostu świetlista istota" - mówiła Górniak.

Allan Krupa poślubi córkę milionera? Edyta Górniak zbliżyła się do rodziców Nicol

Edyta Górniak to polska piosenkarka, kompozytorka oraz celebrytka. Urodziła się 14 listopada w 1972 roku w Ziębicach. Od 2005 do 2010 roku była związana z Dariuszem Krupą, z którym ma syna Allana. Artystka ma na swoim koncie przeboje, takie jak: „Jestem kobietą”, „To nie ja”, „Nie proszę o więcej”, „Kolorowy wiatr”, „Kasztany”, „Andromeda” czy „Dotyk”.

Bruce Lee miał być mężem Górniak? Gwiazda zaskoczyła swoim wyznaniem

Allan Krupa w nowym związku. To córka znanego milionera!