Gwiazdy

Allan Krupa poślubi córkę milionera? Edyta Górniak zbliżyła się do rodziców Nicol

2024-02-16 12:28

Allan Krupa, syn Edyty Górniak, jest po uszy zakochany w młodej piosenkarce, Nicol. Dziewczyna jest córką znanego w branży modowej milionera, Barta Pniewskiego. Para spotyka się od jakiegoś czasu, a ich rodziny, w ostatnim czasie bardzo się do siebie zbliżyły. Jeden z serwisów internetowych donosi, że Edyta Górniak miała odwiedzić Pniewskich w ich posiadłości w Monako. Pojawiły się także plotki o nadchodzącym ślubie.

Allan Krupa nie tak dawno temu rozstał się z Angeliką Dziedzic, z którą chciał wziąć ślub na dachu dubajskiego wieżowca Burdż Chalifa, a teraz jego serce bije do innej gwiazdy internetu, Nicol Pniewskiej, która jest córką Barta Pniewskiego - miłośnika sportowego obuwia, którego jest wytrawnym kolekcjonerem.

Allana Krupę i Nicol Pniewską połączyła miłość zarówno do ekskluzywnego stylu życia, jak również muzyki. Wspólnie tworzą numery, które publikują w sieci. Na koncie mają chociażby kawałek "Fake Love", który został bardzo przyjęty przez słuchaczy.

Allan Krupa w nowym związku. To córka znanego milionera!

Allan Krupa weźmie ślub z córką milionera?

Allan Krupa i Nicol Pniewska często publikują w sieci wspólne zdjęcia i nie trudno odnieść wrażenie, że para świetnie czuje się w swoim towarzystwie, a miłość kwitnie. Pojawiły się nawet plotki mówiące o ślubie Allana i Nicol.

Jak donosi "Rewia", Edyta Górniak miała polecieć do Monako, gdzie mieszka rodzina Pniewskich i spotkać się z rodzicami młodej piosenkarki.

Pobyt Edyty w Monako może oznaczać, że niezwykle serio potraktowała życiowe decyzje syna i zjawiła się tam po to, by poznać bliżej rodzinę, z którą od kilku miesięcy mieszka jej jedynak" - czytamy. Brukowiec twierdzi, że para ma w planach wspólną przyszłość i zaręczyny. "Nicol i Allan bardzo poważnie traktują swój związek, planują zaręczyny, a niebawem też ślub. Edyta Górniak, która bardzo chroni swoją prywatność, była świadkiem ważnych deklaracji syna, co do ich wspólnego życia. Szczegóły tych postanowień trzyma na razie w tajemnicy - podaje "Rewia".

Allan Krupa już raz był skłonny wziąć ślub, więc jego deklaracje można brać z przymrożeniem oka. W życiu uczuciowym niespełna 20-letniego muzyka jeszcze wiele może się wydarzyć.