Paris Jackson

i

Autor: Invision/Invision/East News

Paris Jackson kompletnie NAGA na Instagramie! „Kąpiel w miłości” 18+

2021-12-09 14:37

Paris Jackson na Instagramie z odważnym zdjęciem. Córka Michaela Jacksona od lat udowadnia, że nie ma najmniejszego problemu z nagością i w pełni akceptuje swoje ciało. Kompletnie NAGA Paris zachwyciła internautów!

Gdy zmarł Michael Jackson, Paris miała zaledwie 11 lat. Ale już wtedy było wiadomo, że to ona z całego swojego rodzeństwa zagrzeje miejsce w show-biznesie.

Przewidywania wielu osób sprawdziły się. Co prawda Paris nie jest na stałe związana z żadną branżą, a swoich sił próbowała już zarówno w modelingu, aktorstwie i w muzyce, to media śledzą każdy jej ruch.

Również ona sama nie ma zamiaru stać w cieniu. Na Instagramie chętnie pozuje topless, a także pojawia się na ważnych, branżowych eventach.

Sara James jak Rihanna w ESKA Live! Ciarki gwarantowane

Paris Jackson kompletnie naga na Instagramie

Dzięki profilowi na Instagramie Paris Jackson dała się poznać, jako wyzwolona kobieta, która odważnie brnie przed siebie. Jackson nie wie, czym jest wstyd i chętnie też mówi o mega ważnych sprawach.

» Paris Jackson o próbach samobójczych: "Jestem wdzięczna, że się nie udało"

Internautom i fanom pokazuje, że każdy powinien żyć tak, jak chce, a nie tak, jak tego wymagają od niej inni. Swoim wizerunkiem nieco odbiega od wizerunku typowych gwiazd. Ale kto by się tym przejmował. 3,8 mln followersów może śmiało stwierdzić, że córka zmarłego Króla Popu to urodzona modelka. Kolejny raz pokazała nagie ciało.

kąpiel w miłości, czystości i siostrzeństwie

- pisała.

Lubicie jej fotki?