Paris Hilton będzie mamą! Urodzi bliźniaki z in vitro? Ojcem dzieci Carter Reum!

2021-01-27 8:24 mm
Paris Hilton
Autor: JUJU/Backgrid/East News

Paris Hilton zakłada rodzinę! Dziedziczka fortuny Hiltonów ogłosiła właśnie, że wraz ze swoim ukochanym przygotowują się do urodzenia dzieci. Paris Hilton zdecydowała się na zapłodnienie metodą in vitro, dlatego spodziewa się, że wkrótce urodzi bliźniaki!

Paris Hilton wkrótce zostanie mamą! Gwiazda ujawniła właśnie, że ona i jej chłopak, Carter Reum, przechodzą procedurę zapłodnienia metodą in vitro. Oboje przyszli rodzice zastanawiają się już nad imionami dla swoich przyszłych dzieci. Paris używa liczby mnogiej, ponieważ prawdopodobnie urodzi bliźniaki!

Rewelacje na temat ciąży Paris Hilton ujawniła podczas najnowszego wywiadu, jakiego udzieliła dla podcastu The Trend Reporter.

Przechodzimy zapłodnienie in vitro, więc prawdopodobnie mogę wymyślać imiona dla bliźniaków

- ujawniła Paris podczas rozmowy.

Kiedy ślub?

W trakcie wywiadu Paris Hilton rozpływała się też nad swoim ukochanym, Carterem Reumem.

To w 100% ten jedyny. Rozmawiamy o tym (o ślubie - przyp. red.) przez cały czas i wymyślamy imiona dzieci i takie tam różne rzeczy. Tak więc, owszem, z niecierpliwością wyczekuję następnego wielkiego kroku w moim życiu. I wreszcie jest to prawdziwe życie

- powiedziała szczęśliwa celebrytka.

Paris Hilton
Autor: Dylan Travis/ABACA/Abaca/East News

Zanim Paris Hilton poznała obecnego chłopaka, umawiała się z Chrisem Zylką. Po rozstaniu gwiazda znalazła pocieszenie w ramionach przedsiębiorcy Cartera Reuma. Para w kwietniu 2020 roku obchodziła rocznicę związku, który wcześniej przez ponad pół roku udało jej się utrzymać w tajemnicy. Paris i Carter bardzo chronią swoją prywatność. I choć od dawna nie ukrywają, że są parą, to ich wspólne zdjęcia w sieci pojawiają się jedynie sporadycznie.

Jesienią ubiegłego roku w sieci pojawiły się plotki, że Paris Hilton i Carter Reum są zaręczeni. Paris nie zdementowała tych domysłów, niewykluczone więc, że Carter faktycznie jej się oświadczył.

Życzymy szczęścia i z niecierpliwością czekamy na oficjalne ogłoszenie ciąży.

ESKA XD #014
NAJNOWSZE