Paris Hilton o zerwanych zaręczynach: „To była najlepsza decyzja w życiu”.

2020-02-26 12:45 AM
Paris Hilton
Autor: JEAN-BAPTISTE LACROIX/AFP/East News

Gdy Paris Hilton była w związku z Chrisem Zylką fani i zagraniczne media uwierzyli, że dziedziczka hotelowej fortuny w końcu się ustatkuje. Były nawet zaręczyny i pierścionek wart 2 miliony dolarów. Te rzeczy jeszcze bardziej utwierdziły wszystkich w przekonaniu, że wieczna singielka w końcu może stanąć na ślubnym kobiercu. Niestety tak się nie stało, a dzisiaj Paris mówi rzeczy, które mogą rozczarować wiele osób.

Kiedy Paris Hilton zerwała zaręczyny z Chrisem Zylką świat doznał szoku. Tym bardziej, że Paris zerwała po 4 latach wspólnego życia. Fani podzielili się na tych, którzy płakali z rozpaczy i tych, którzy twierdzili, że wiedzieli, że w końcu do tego dojdzie. Wydawać by się mogło, że Paris faktycznie planowała wspólne życie z aktorem. Jednak jak się później okazało z ułożeniem życia prywatnego miała wygrać chęć tworzenia nowych zawodowych projektów. Paris według źródeł ponoć nie miała czasu układanie życia osobistego.

PARIS HILTON WSPOMINA ZERWANE ZARĘCZYNY

Teraz Paris Hilton ponownie wraca do sprawy zaręczyn. To co powiedziała z pewnością nie spodoba się fanom, którzy z całego serca kibicowali tej parze. Celebrytka w rozmowie z magazynem Cosmopolitan odpowiedziała na pytanie czy zerwanie zaręczyn było trudne.

„To była najlepsza decyzja, jaką kiedykolwiek podjęłam w życiu. Po prostu nie sądzę, że on był właściwą osobą i czuję się wyjątkowo i zasługuję na kogoś tak samo wyjątkowego. Nie czułam się dobrze. Pracowałam zbyt dużo, by poświęcić swoje życie komuś”. – mówiła.

Paris dodała również, że cieszy się, że nie jest w związku, ponieważ nikt jej nie kontroluje. Z tego może wynikać, że jej znajomość z Chrisem wcale nie była tak idealna jak to wyobrażali sobie media i fani…

Paris Hilton
Autor: Rex Features/East News
NAJNOWSZE