Paris Hilton jest w ciąży? Nowe zdjęcia celebrytki rozwiewają wątpliwości

2021-02-28 9:00 mm

Kiedy tylko Carter Reum poprosił Paris Hilton o rękę, w sieci natychmiast pojawiły się plotki, że dziedziczka fortuny Hiltonów jest w ciąży. Czy Paris naprawdę spodziewa się dziecka? Wątpliwości powinny rozwiać najnowsze zdjęcia celebrytki. Zobaczcie, czy dopatrzycie się u niej ciążowych krągłości...

Paris Hilton obchodziła niedawno 40. urodziny. Jubileusz celebrytki był wyjątkowy nie tylko z powodu okrągłej liczby w metryce, ale także dzięki niespodziance, jaką sprawił jej chłopak. Carter Reum oświadczył się Paris Hilton, a na jej palcu pojawił się piękny pierścionek zaręczynowy.

Paris Hilton jest w ciąży?

Jak to często bywa, także w przypadku Paris Hilton tuż za wiadomością o oświadczynach pojawiła się fala domysłów na temat ciąży celebrytki. Wygląda jednak na to, że - przynajmniej na razie - Paris Hilton i Carter Reum nie spodziewają się potomka.

A może po prostu mamy kiepski wzrok? Sprawdźcie sami - poniżej znajdziecie nowe zdjęcia pary. Czy Waszym zdaniem u Paris widać choćby zarysy ciążowego brzuszka?

Paris Hilton związała się z Carterem Reumem około rok po zerwaniu z Chrisem Zylką. W grudniu 2020 roku para świętowała rocznicę związku.

Czuję się, jakbym była z tobą całe życie! Nigdy w życiu nie czułam się tak blisko innej osoby. A to dlatego, że jesteś pierwszym, który zburzył mury, które zbudowałam wokół mojego serca i otworzył je w sposób, o którym nie wiedziałam, że jest możliwy. Naprawdę wierzę, że zostaliśmy stworzeni dla siebie nawzajem i powinniśmy być razem. Nic w moim życiu nie wydawało się nigdy tak dobre ani tak doskonałe! Każdego dnia czuję się jak we śnie. Nie ma nikogo, z kim wolałabym spędzić wieczność. Słyszałam wcześniej o bratnich duszach, ale nigdy w nie wierzyłam, aż pojawiłeś się ty. Kocham cię na zawsze, moja bratnia duszo, mój najlepszy przyjacielu, moja druga połowo, mój partnerze na całe życie. I nie mogę się doczekać naszej przyszłości i życia pełnego miłości i przygód. Bo bez względu na to, co wydarzy się w życiu, zawsze będę szczęśliwa, czuć się bezpiecznie i u siebie na zawsze w Twoich ramionach i przy Tobie. ✨👸🏼🤴🏻✨

- pisała celebrytka w rocznicowym poście na Insta.

Gwiazdy, które siedziały w więzieniu | ESKA XD #17
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NAJNOWSZE