Ojciec Britney Spears "uratował jej życie"? Paris Hilton odpowiada!

2021-02-26 12:56 mm
Paris Hilton broni Britney Spears
Autor: AP/Associated Press/East News, PETE/Backgrid/East News

Prawnik Jamiego Spearsa udzielił wywiadu, w którym przekazał, że oskarżany o Britney Spears ojciec piosenkarki prawdopodobnie uratował artystce życie. Ze stwierdzeniem tym z pewnością nie zgodzi się Paris Hilton. Celebrytka wypowiedziała się właśnie publicznie na temat tego, co myśli o sytuacji prawnej i osobistej artystki.

Prawniczka ojca Britney Spears wystąpiła w programie Good Morning America. Vivian Lee Thoreen broniła Jamiego Spearsa przed oskarżeniami o zniewolenie własnej córki. Jej zdaniem ojciec Britney Spears jest jedyną osobą, dzięki której piosenkarka wciąż żyje.

Rozumiem, że każda historia musi mieć jakiegoś złoczyńcę, ale ludzie źle to rozumieją. 

Ta opowieść jest o niezwykle lojalnym, kochającym i oddanym ojcu, który uratował swoją córkę w sytuacji zagrażającej życiu. Ludzie ją krzywdzili i wykorzystywali

- powiedziała Vivian Lee Thoreen.

Z taką kryształową opinią o ojcu Britney Spears raczej nie zgadza się jej koleżanka z młodości. Paris Hilton, z którą Brit przyjaźniła się jeszcze przed swoim załamaniem nerwowym, widzi to zupełnie inaczej.

Naprawdę jej współczuję. Jest taką słodką dziewczyną i ma takie wielkie serce i po prostu nie mogę sobie wyobrazić, żebym sama była tak kontrolowana. Jesteś dorosła i całe życie pracowałaś nad budowaniem tego imperium, a potem po prostu jesteś traktowana jak dziecko! To bardzo niesprawiedliwe

- powiedziała Paris Hilton zapytana o sytuację Britney Spears w swoim podcaście This Is Paris.

Gwiazdy, które siedziały w więzieniu | ESKA XD #17
Britney Spears
Autor: LP/Coleman Rayner/East News
NAJNOWSZE