Ida Nowakowska jest w ciąży! Prezenterka spodziewa się pierwszego dziecka

2021-01-26 10:09 kp
Ida Nowakowska
Autor: wbf

Wspaniałe wieści swoim fanom przekazała jedna z gwiazd Telewizji Polskiej, Ida Nowakowska. Prowadząca Pytanie na Śniadanie podczas wtorkowego programu wyznała, że jest w ciąży! Prezenterka niecierpliwie czeka ze swoim mężem na narodziny ich pierwszego dziecka - a termin porodu przypada szybciej, niż się spodziewacie!

Ida Nowakowska jest w ciąży! Prezenterka i tancerka miała ogromną przyjemność osobiście poinformować o tym swoich fanów na antenie Pytania na Śniadanie. Gwieździe i jej mężowi udało się przez wiele miesięcy ukrywać ciążę i cieszyć się w spokoju oczekiwaniem na narodziny dziecka. A ono przyjdzie na świat szybciej, niż możecie przypuszczać!

Choć fani Idy Nowakowskiej regularnie zaglądają na jej profil na Instagramie, gdzie gwiazda TVP dzieli się z nimi swoją pracą i - rzadziej - życiem prywatnym, nie udało im się wyśledzić ciąży prezenterki. Teraz na jej profilu zaroiło się od gratulacji!

ESKA XD #014

Ida Nowakowska jest w ciąży

We wtorkowym odcinku Pytania na Śniadanie Ida Nowakowska wyznała, że jest w ciąży. Dziennikarka przyznała, że jest już w szóstym miesiącu, a jej dziecko przyjdzie na świat w maju. Ida zachowała jednak dla siebie płeć i to, czy wybrała już z mężem imię dla maluszka.

Warto przypomnieć, że mężem Idy Nowakowskiej jest Jack Herndon, którego poznała podczas studiów na uniwersytecie kalifornijskim. Właśnie w Kalifornii para wzięła w 2015 roku ślub.

Gratulacje dla Idy Nowakowskiej i jej męża zdążyli zamieścić już na profilu Pytania na Śniadanie jest przyjaciele z pracy:

aaa co za wspaniałe wiadomości o poranku - nasza Ida czeka na dziecko 👶 ❤️Bardzo się cieszymy, jesteśmy wzruszeni i gratulujemy, już nie możemy się doczekać. Kochana Iduniu ❤️ będziesz wspaniałą mamą, życzymy Wam szczęścia bez końca ❤️Twoje i Wasze #PnŚ

- czytamy.

I my dołączamy do gratulacji!

aaa co za wspaniałe wiadomości o poranku - nasza Ida czeka na dziecko 👶 ❤️ Bardzo się cieszymy, jesteśmy wzruszeni i...Opublikowany przez Pytanie na śniadanie Wtorek, 26 stycznia 2021
Ida Nowakowska będzie mamąTego jeszcze u nas nie było 😁 Ida obwieściła dziś w programie, że będzie mamą ❤️ Zobaczcie koniecznie, bo działo się i była radość i łzy i poruszenie i szczęście ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ Ida, Jack - gratulujemy Wam bardzo, cieszymy się razem z Wami - bądźcie szczęśliwi, szczęściarze - kochamy i przytulamy 🤗 Wasze #PnŚ

Opublikowany przez Pytanie na śniadanie Wtorek, 26 stycznia 2021
NAJNOWSZE