Pamiętacie Maję Hyży? Piosenkarka już TAK nie wygląda! Zmieniła się nie do poznania! [FOTO]

2020-01-18 10:30 DR
Maja Hyży - zdjęcie archiwalne
Autor: WBF Maja Hyży - zdjęcie archiwalne

Maja Hyży to piosenkarka, której – mimo bardzo dobrego głosu – nie udało się osiągnąć w Polsce większego sukcesu. Póki co. Jej nowy wizerunek może wskazywać na to, że gwiazdka planuje powrócić do polskiego show biznesu. Zobaczcie więcej na Hotplota.pl.

Maja Hyży dała się poznać szerzej publiczności w 2013 roku. To właśnie wtedy ze swoim ówczesnym mężem, Grzegorzem Hyżym, wystąpiła ona w trzeciej edycji programu X Factor, emitowanego na antenie telewizji TVN. Maja odpadła w odcinku półfinałowym, zajmując czwarte miejsce. Po udziale w programie Maja i Grzegorz wzięli rozwód. Jak wiadomo Grzesiek osiągnął ogromny sukces i – do tej pory – jest jednym z najpopularniejszych piosenkarzy w Polsce. Natomiast Maja w swoim życiu zawodowo nie miała łatwo. Mimo dość wysokiej pozycji w show TVN-u nie udało jej się osiągnąć większego sukcesu komercyjnego. Piosenkarka wydała co prawda kilka singli, nagrała nawet płytę, ale hitu, który byłby emitowany we wszystkich stacjach radiowych nie udało się zrealizować.

Na jakiś czas o Mai zrobiło się troszkę ciszej. Teraz piosenkarka postanowiła powrócić i zaprezentować światu swój nowy, odważniejszy wizerunek. Na Warsaw Fashion Week Maja pojawiła się między innymi w czarnej marynarce, bez niczego pod spodem. Nie miała nawet stanika. Eksponowała natomiast tatuaż, który przyciągnął również uwagę internautów. Zobaczcie sami zdjęcie, którym pochwaliła się na Instagramie:

Jak podoba Wam się Maja Hyży w takiej odsłonie?

ZOBACZ TAKŻE:

NAJNOWSZE