Ronnie Ferrari to naprawdę rodzinny chłopak! Zobaczcie jego UROCZE zdjęcia!

2020-01-18 8:30 DR
Ronnie Ferrari
Autor: Instagram / Ronnie Ferrari Ronnie Ferrari

Ronnie Ferrari pojawił się w polskim show biznesie nagle. Jego piosenka „Ona by tak chciała” bardzo szybko stała się hitem internetu. Często można ją również usłyszeć w wielu stacjach radiowych. A jaki Ronnie Ferrari jest prywatnie? Możecie być w szoku. To bowiem bardzo, bardzo rodzinny chłopak. Zobaczcie na Hotplota.pl.

Ronnie Ferrari to właściwie Hubert Kacperski. Piosenkarz urodził się we Włocławku w 1999 roku, czyli ma dopiero 21 lat. Młody wiek nie przeszkodził mu jednak w osiągnięciu ogromnego sukcesu. Około pięciu miesięcy temu w serwisie YouTube pojawiła się piosenka „Ona by tak chciała”. Na początku nikt nie wróżył jej wielkiej popularności. Rzeczywistość jednak okazała się zupełnie inna. Obecnie piosenka ta na YT ma grubo ponad 100 milionów wyświetleń. W Polsce taki wynik naprawdę jest bardzo trudno osiągalny. Oprócz tego piosenkę „Ona by tak chciała” możecie usłyszeć w wielu stacjach radiowych, w tym w Radiu Eska.

Wiele osób zna piosenkarza. Jednak ile z nich wie jaki Ronnie Ferrari jest w życiu prywatnym? Postanowiliśmy to sprawdzić. Okazuje się, że na jego profilu na Instagramie pojawia się wiele zdjęć z dziewczyną i psem. Można więc odnieść wrażenie, że Ronnie jest bardzo, bardzo rodzinnym chłopakiem. Zobaczcie kilka, wybranych przez nas, fotek z jego profilu:

Wyświetl ten post na Instagramie.
U ´꓃ ` U Post udostępniony przez Ronnie Ferrari (@_ronnieferrari)
Wyświetl ten post na Instagramie.
👪 Post udostępniony przez Ronnie Ferrari (@_ronnieferrari)
Wyświetl ten post na Instagramie.
Zuzi Post udostępniony przez Ronnie Ferrari (@_ronnieferrari)

Spodziewaliście się, że Ronnie jest aż tak ułożony? Szacun! :)

ZOBACZ TAKŻE:

NAJNOWSZE