Owinięty ręcznikiem Dwayne Johnson myje ręce córeczce! Urocze! [WIDEO]

2020-04-03 15:04 kp
Dwayne Johnson
Autor: JEAN-BAPTISTE LACROIX/AFP/East News

Dla celebrytów przymusowa kwarantanna okazała się bezcennym czasem z bliskimi. Największe gwiazdy showbiznesu w normalnych warunkach sporą część roku spędzają poza domem - na pracy i podróżach. Teraz mogą się zatrzymać i przebywać z rodziną. Dwayne Johnson nie kryje, jak dużo radości sprawia mu opiekowanie się córeczką!

Mycie rąk stało się za sprawą koronawirusa nowym "hobby" ludzi na całym świecie. Aby nie przenosić choroby, wszyscy szorujemy dłonie, w ten sposób chroniąc siebie i innych. Oczywiście celebryci nie są tu wyjątkiem - już wiele dni temu gwiazdy chwaliły się, jak one radzą sobie z tą skomplikowaną czynnością.

>> Mariah Carey i jej dzieci myją ręce. To jeszcze nigdy nie było tak ekscytujące :)

>> Selena Gomez pokazuje, jak myć ręce! Nominowała do wyzwania kolejne gwiazdy! [WIDEO]

Teraz do ich grona dołączył Dwayne Johnson. Aktor zamieścił na Instagramie uroczy filmik, na którym myje ręce swojej najmłodszej córce, Tii. Jak na dobrego ojca przystało, The Rock przygotował na tę okoliczność specjalną piosenkę.

Dwayne Johnson w czasach kwarantanny

Nasze schronienie w domu, rytuał prysznicowy tatusia 👶🏽🎶

Przed prysznicem Tia (mama mia) żąda zaśpiewania rapowej części piosenki „Youre Welcome” od MOANA, podczas gdy myję jej ręce.
Kilka tygodni temu zdaliśmy sobie sprawę, że rapowa część utworu to idealny moment, aby zmusić maluchy do zabawy podczas mycia rąk.
Bądźcie zdrowi i bezpieczni, moi przyjaciele.
I uwielbiam, jak na początku tego filmu, mała Tia ma taką minę: „po prostu zamknij usta i zaśpiewaj tatusiu” 😂

- napisał pod filmikiem Dwayne Johnson.

Wy też rapujecie przy myciu rąk? :)

Seriale, które warto teraz nadrobić: #zostańwdomu
NAJNOWSZE