Selena Gomez pokazuje, jak myć ręce! Nominowała do wyzwania kolejne gwiazdy! [WIDEO]

2020-03-23 17:45 mw
Selena Gomez myje ręce
Autor: instagram.com / Selena Gomez

Jak prawidłowo myć ręce, aby zminimalizować ryzyko zakażenia koronawirusem? W internecie ogromną popularność zyskuje właśnie nowe wyzwanie o nazwie #SafeHands. W ramach "challenge'u" internauci nagrywają filmiki, na których pokazują, jak dbają o higienę. Ostatnio do wyzwania dołączyło także kilka znanych gwiazd, w tym również Selena Gomez.

Wśród sposobów na spowolnienie pandemii koronawirusa specjaliści na całym świecie w pierwszej kolejności podają dwie podstawowe zasady: maksymalne odizolowanie się od innych ludzi oraz właściwa higiena. 

O tym, jak prawidłowo myć ręce, aby uniknąć zakażenia koronawirusem, opublikowano już mnóstwo porad i artykułów, ale edukacji nigdy za wiele, dlatego teraz za uświadamianie ludzi zabrały się także gwiazdy. Największe sławy świata muzyki i kina biorą udział w popularnym w ostatnich dniach wyzwaniu #SafeHands. Jedną z nich jest Selena Gomez!

SELENA GOMEZ MYJE RĘCE I UŚWIADAMIA FANÓW

Jak myć ręce, aby zwiększyć szansę na zabicie koronawirusa? 

Specjaliści na całym świecie są zgodni: ręce należy myć często, dokładnie i długo! Zalecany czas mycia rąk to 30 sekund, a więc zapewne więcej, niż przed pandemią koronawirusa robiła to na co dzień większość z nas. 

Na Instagramie Seleny Gomez pojawiły się właśnie dwa filmiki, na których gwiazda pokazuje i opowiada, jak umyć ręce, aby pozostać bezpiecznym na zakażenie koronawirusem.

No dobra, oto mój #SafeHands Challenge 🧼 dzięki @ariannahuff! Teraz ja nominuję @iamcardib, @gigihadid i @oliviawilde 😘 mam nadzieję, że wszyscy jesteście bezpiecznie w domu! PS -musiałam nagrać to wideo tyle razy. 🙄 oto najlepsza wersja

- napisała Selena przy swoim nagranym w dwóch częściach filmiku. 

Wideo z instrukcją Seleny Gomez, jak należy prawidłowo myć ręce, znajdziecie poniżej.

Posłuchaj, jak można zarazić się koronawirusem. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Podcasty z poradami.
NAJNOWSZE