Justin Bieber nie depiluje się TAM NA DOLE? Sam się pochwalił zdjęciami!

2019-10-07 9:22 kp
Justin Bieber
Autor: SplashNews.com/East News

Okej, wygląda na to, że Hailey Bieber lubi, gdy TAM coś się dzieje ;) Justin Bieber pochwalił się na Instagramie z pozoru niewinnymi zdjęciami, na których chwali się podaniem kanapki swojemu asystentowi. Gdy jednak przyjrzymy się dokładniej, możemy zobaczyć na niej, jaki stosunek Jus ma do... depilacji intymnej.

Najwierniejsze fanki Justina Biebera od lat uwielbiają śledzić wszelkie szczegóły - nawet te najbardziej intymne - na temat swojego idola. Tym razem mamy więc okazję porozmawiać o jego stosunku do depilacji intymnej? Goli czy nie goli? Jus dał nam odpowiedź jak na dłoni!

Oczywiście podejść do golenia się TAM NA DOLE jest dokładnie tyle, ilu facetów! Część z nich uważa to za przesadę, a część - za wygodę i większą higienę. I choć to oczywiście prywatna sprawa każdego z nich - i oczywiście ich partnerki lub partnera - szkoda byłoby nie omówić tej kwestii u Justina Biebera ;)

Justin Bieber a depilacja intymna

Justin Bieber pochwalił się w weekend na Instagramie fotkami, na których niesie swojemu asystentowi własnoręcznie przygotowaną kanapkę. Zdjęcia nie wzbudzałyby zapewne tylu emocji, gdyby nie fakt, że Jus jest na nich topless, a jego dresowe spodenki są opuszczone bardzo nisko na biodrach...

To, co ukazało się oczom fanów, nie spodobało się im wszystkim.

Wiemy, że się tam nie golisz 😭👏🏻💕

Widzę twoje włosy łonowe! 🤔😱

- pojawiły się i takie komentarze.

Co jednak najciekawsze, równie wielkie emocje wśród internautów wzbudziły... brudne stopy Jusa, które ukazały się oczom wszystkich na ostatnich zdjęciach!

Co sądzicie o takim facecie? ;)

NAJNOWSZE