Justin Bieber sparodiował filmik, w którym Taylor Swift je banana! Hailey się uśmiała!

2019-10-07 17:22 nk
Taylor Swift, Justin Bieber
Autor: YouTube.com/SplashNews.com/East News

Taylor Swift nieźle się wkurzy, kiedy zobaczy to nagranie! Nie jest tajemnicą, że Justin Bieber sam w sobie działa na Tay, jak płachta na byka, ale w TYM nagraniu z pewnością doprowadzi piosenkarkę do szału! Jus sparodiował nagranie, na którym obolała Taylor tuż po operacji oka płacze nad bananem! Hailey Bieber miała niezły ubaw!

To nagranie rozeszło się po internecie pędem błyskawicy! I wcale się nie dziwimy, bo sami poskładaliśmy się ze śmichu, choć samej Taylor Swift do śmiechu wtedy nie było... Mama piosenkarki udostępniła amerykańskiej telewizji prywatne nagranie z obolałą i jeszcze wyraźnie oszołomioną córką tuż po operacji oka. W wideo Taylor Swift ma na twarzy wielkie ochronne okulary, w których próbuje zjeść banana. Niemożność poradzenia sobie z owocem doprowadza piosenkarkę do łez.

Justin Bieber parodiuje Taylor Swift

Taylor Swift była dość mocno zażenowana, gdy filmik ujrzał światło dzienne. Coś nam się zdaje, że w jeszcze większą konstrenację wpadła, gdy zobaczyła filmik, w którym parodiuje ją Justin Bieber!

Nie jest tajemnicą, że Taylor Swift jest jedną z niewielu osób na świecie, które naprawdę nie lubią Justina Biebera - zwłaszcza po "akcji ze Scooterem Braunem. Jus najwyraźniej nie przejmuje się uczuciami gwiazdy, co właśnie udowodnił po raz kolejny.

Hailey Bieber nagrała Biebsa, gdy ten parodiował słynną już scenę Taylor Swift walczącej z bananem! Wszystko działo się na livestreamie piosenkarza na Instagramie.

"To nie ten banan, którego chciałem" - żali się Justin z drugiego końca pokoju, po czym słyszymy śmiech Hailey Bieber, która mówi: "To jest takie śmieszne!". Potem artysta chwyta owoc i woła: "On nie ma główki"!

Zobaczcie wideo! Która wersja bawi Was bardziej - oryginalna czy ta Justina?

NAJNOWSZE