Oszałamiająca Chrissy Teigen w wieczorowej kreacji. To jej strój na niedzielę w domu!

2021-01-25 13:00 AM
Chrissy Teigen
Autor: Rex Features/East News

Trwający od niemal roku lockdown już dawno dał się we znaki. Narzekają na niego także gwiazdy, które zmuszone są do zostania w domach, zamiast odbywania licznych spotkań towarzyskich. Na szczęście te bardziej kreatywne przychodzą z pomocą. Chrissy Teigen doskonale wie, jak umilić sobie ten czas i choć przez chwilę poczuć się jak na wielkiej gali rozdania nagród!

Trwająca pandemia wszystkich nas ograniczyła. Jednych więcej innych mniej. Niektórzy borykają się z problemami finansowymi, a inni walczą ze złością, że nie mogą spokojnie wyjść z domu i spotkać się z przyjaciółmi. Towarzyskiego życia z pewnością bardzo brakuje Chrissy Teigen. Modelka nie tylko rzuciła taką aluzję ale także zdradziła co zrobić, by choć w małym stopniu poczuć się, jak na wielkim balu.

Wiele osób podczas obecnego lockdownu narzeka, że dresy to ich codzienny strój. A gdyby tak rzucić je w kąt i wbić się w mega stylizację? Wieczorowa kreacja to może i szalony pomysł na home office, ale na niedzielny, leniwy dzień w domu, czemu nie?

ESKA XD #014

CHRISSY TEIGEN W WIECZOROWEJ KREACJI

Taki właśnie strój wybrała Chrissy Teigen. Piękna modelka w czerwonej długiej sukni z rozcięciem na udzie zachwyciła fanów, którzy od razu rzucili się na Instagram, by skomentować jej fotkę.

Nagroda za nic

– podpisała post.

Fani kolejny raz nie tylko zachwycali się urodą modelki, ale także jej kreatywnością no i stylizacją.

OMG, jesteś taka piękna

Jesteś ikoną. Zasługujesz na to, by nosić sukienkę w domu bez żadnego powodu

Niesamowita kobieta

– rozpływali się fani.

Was też Chrissy Teigen zachwyciła?

NAJNOWSZE