Chrissy Teigen wskazuje na jedyny sukces byłej pierwszej damy. Melania Trump umiała...

2021-01-22 18:03 es
Chrissy Teigen i John Legend
Autor: STFN/Backgrid/East News

Nie jest tajemnicą, że Chrissy Teigen nie przepadała za poprzednim prezydentem USA. Donald Trump był adresatem wielu krytycznych uwag w jej wykonaniu! Modelka nie oszczędzała również jego żony. A jednak Melania Trump była jej zdaniem w czymś dobra? O co chodzi?

Powiedzieć, że Chrissy Teigen cieszy się z nowego prezydenta, to jak nic nie powiedzieć! Jej mąż, John Legend nawet występował na uroczystości po zaprzysiężeniu. Joe Biden zastąpił na stanowisku znienawidzonego przez nich Donalda Trumpa.

Nie tylko były prezydent USA zaszedł im za skórę. Swoją porcję krytyki przyjmowała także była pierwsze dama - Melania Trump. A jednak Chrissy Teigen postanowiła ją skomplementować...

ESKA XD #014

Chrissy Teigen komplementuje styl Melanii Trump

Do obowiązków pierwszej damy, należy mnóstwo spraw. Spotkania z obywatelami, działalność charytatywna, zdanie o relacje i organizowanie uroczystości. Bez dwóch zdań ważne jest także godne reprezentowanie kraju. Również w tym fizycznym sensie.

A trzeba przyznać, że Melania Trump umie się zaprezentować! Nawet Chrissy Teigen to stwierdziła.

Powiem, że Melania rozbiła bank, jeśli chodzi o modę w Białym Domu. To dosłownie jedyna rzecz, którą zrobiła, więc nie odbieraj jej tej jednej rzeczy.

Napisała do swoich 47,7 mln obserwujących Chrissy Teigen.

Myślicie, że Melania Trump doceni ten komplement?

NAJNOWSZE