Stalker Taylor Swift groził, że ją zgwałci i zabije! Pójdzie do więzienia na 30 miesięcy

2020-09-17 21:00 es
Taylor Swift na MTV VMA 2020
Autor: -/AFP/East News

Taylor Swift ma na świecie mnóstwo fanów. Jednak nie brakuje też takich, którym wokalistka nie pasuje. Większość ogranicza się do krytycznych komentarzy na instagramie. Natomiast Eric Swarbrick wysyłał Taylor Swift pogróżki! Mężczyzna usłyszał wyrok.

Taylor Swift robi wspaniałą, międzynarodową karierę. Niestety, wiąże się to z pewnym ryzykiem. Gwiazda wyjątkowo często ma problem ze stalkeram i psychofanami. Kolejny mężczyzna wysyłał do Taylor Swift pogróżki. Sąd skazał go na więzienie.

Stalker Taylor Swift idzie do więzienia

Taylor Swift może odetchnąć - jej prześladowca idzie do więzienia. Eric Swarbrick przyznał się do prześladowania i wysyłania listów z groźbami.

Hotplota.pl: Supermodelka w ciąży spożywczej i nowy dom Bieberów

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

W dokumentach sądowych stwierdzono, że Swarbrick wysłał ponad 40 listów i e-maili do Big Machine Label Group w styczniu 2018 roku, prosząc dyrektora generalnego Scotta Borchettę o przedstawienie mu Taylor Swift.

Z biegiem czasu listy stały się brutalniejsze i groźniejsze. Swarbrick przyjeżdżał do wytwórni, , aby osobiście je dostarczyć. W końcu został aresztowany za wtargnięcie na teren wytwórni.

Gdy Swarbrick opuścił areszt, jeszcze częściej pisał do wytwórni. Opisywał, jak zamierza zgwałcić i zabić Taylor Swift. Groził pracownikom Big Machine, że zabije również siebie.

Sędzia federalny w Nashville skazał mężczyznę na 30 miesięcy więzienia oraz 3-letni dozór.

NAJNOWSZE