Oscary 2019: Zazdrosna Irina Shayk usiadła między Lady Gagą a Bradley'em Cooperem. Dziwicie się?

2019-02-25 11:26
Bradley Cooper i Lady Gaga, Irina Shayk
Autor: USA TODAY Network/Sipa USA/East News; Rex Features/East News

O ogromnej przyjaźni między Lady Gagą a Bradleyem Cooperem mówi się już od wielu miesięcy. Wokalistka i aktor bardzo polubili się na planie filmu "Narodziny gwiazdy" i od tamtego czasu nie kryją się ze swoją wzajemną sympatią. Gdy jednak na Oscarach 2019 u boku Bradley'a pojawiła się jego partnerka, Irina Shayk, wypadało trochę przyhamować z czułościami...

Lady Gaga i Bradley Cooper to od miesięcy najgorętsza, filmowa para na świecie. Wokalistka i aktor pokazali wielką chemię między swoimi postaciami w Narodzinach gwiazdy, jednak w życiu prywatnym również łączy ich ogromna sympatia. Gaga i Bradley mają za sobą wiele wspólnych gal i ceremonii. Gdy jednak na Oscarach 2018 u boku aktora pojawiła się jego ukochana, Irina Shayk, oczekiwała ona nieco chłodniejszych relacji między jej partnerem a słynną piosenkarką. Skończyło się... rozsadzeniem zainteresowanych.

Mająca na względzie ostatnie miesiące przyjaźni między Lady Gagą a Bradleyem Cooperem, przezorna Irina Shayk... usiadła między nimi na widowni. Zresztą fakt, że Lady Gaga całkiem niedawno została singielką, z pewnością też wpłynął na ostrożność Iriny. Zobaczcie sami...

HOT TEMAT
Rami Malek

Autor: Rex Features/East News

Oscary 2019: Rami Malek spadł ze sceny! Potrzebna była interwencja pielęgniarzy

Lady Gaga i Bradley Cooper dali popis przed Iriną Shayk. Internauci komentują

I gdy już modelka odetchnęła z ulgą przyszło nieuniknione - czyli występ Lady Gagi i Bradleya Coopera na scenie. Piosenkarka i aktor zaśpiewali swój oscarowy utwór Shallow i... nie szczędzili sobie czułości. Cały występ możecie zobaczyć tutaj:

>> Lady Gaga i Bradley Cooper "Shallow" - zobacz występ na gali Oscary 2019! [WIDEO]

Czułe spojrzenia i przytulanki Lady Gagi i Bradley'a Coopera na Oscarach 2019 natychmiast stały się hitem sieci. Twitterowicze pokusili się też o zgadywanie reakcji Iriny Shayk na popisy jej ukochanego na scenie... Dziwicie się, że ich rozsadziła? ;)

NAJNOWSZE