Oscary 2019: Rami Malek spadł ze sceny! Potrzebna była interwencja pielęgniarzy

2019-02-25 9:23
Rami Malek
Autor: Rex Features/East News

Jak żadna oscarowa gala, i Oscary 2019 nie obyły się bez wpadek. Jedną z najbardziej spektakularnych zaliczył zdobywca statuetki w kategorii Najlepszy aktor. Rami Malek był tak zaaferowany swoją statuetką, że... spadł ze sceny! Do aktora natychmiast podbiegli pielęgniarze. Oscary 2019 naprawdę zwaliły go z nóg!

Tę galę Rami Malek z pewnością będzie wspominał do końca życia. 37-letni aktor zdobył w tym roku swoją pierwszą nominację w życiu za rolę w filmie Bohemian Rhapsody, a z ceremonii wyszedł z Oscarem w ręku. Aktor nie potrafił ukryć ogromnej radości, a emocje były tak wielkie, że podczas Oscarów 2019 Rami Malek... spadł ze sceny!

Oscarowa publiczność widziała już naprawdę wiele. Odbieranie nagrody wywołuje w laureatach zawsze ogromne poruszenie - część z nich płacze, część krzyczy, a inni próbują rozładować atmosferę żartami. Po zdobyciu Oscara 2019 Rami Malek klasycznie podziękował wszystkim, którzy pracowali razem z nim nad Bohemian Rhapsody i jego rolą Freddy'ego Mercurego oraz swoim rodzicom. Najciekawsze zaczęło się później...

HOT TEMAT
Oscary 2019 - czerwony dywan

Autor: East News

Oscary 2019: zdjęcia z czerwonego dywanu! [GALERIA]

Oscary 2019 - Rami Malek spadł ze sceny

Zaaferowany statuetką Oscara 2019 w swojej dłoni Rami Malek... spadł ze sceny. Aktor niebezpiecznie zbliżył się do jej krawędzi, po czym znalazł się na podłodze poniżej! Laureata nagrody szybko posadzono na krześle w pierwszym rzędzie, a po chwili obok niego pojawili się pielęgniarze, by upewnić się, że nic mu się nie stało. Całą sytuację uwiecznili reporterzy, a zdjęcia znalazły się na Twitterze.

Oczywiście nic nie było w stanie zburzyć wspaniałego humoru Rami Maleka po zdobyciu upragnionego Oscara. Temu facetowi nagroda naprawdę zawróciła w głowie!

>> Oscary 2019: Rami Malek najlepszym aktorem! Oto 7 nieznanych faktów z jego życia!

NAJNOWSZE