Orlando Bloom śmiga na rowerze po domu. Katy Perry pokazała nagranie!

2022-01-14 14:20 AM

Orlando Bloom skończył 45 lat. Z tej okazji jego ukochana Katy Perry opublikowała kilka jego zdjęć. Na Instagramie pojawił się też filmik, na którym Orlando mknie na rowerze po domu!

Orlando Bloom i Katy Perry uchodzą za zgodną parę. A jeśli miewają kryzysy, to załatwiają je tylko i wyłącznie w swoim towarzystwie. Media nie donoszą o kłótniach w ich relacji ani o skandalach z ich udziałem.

Bo po prostu ich nie ma. Oboje świetnie się dogadują i razem z ponad roczną Daisy tworzą super rodzinkę. Para ma też dobry kontakt z Miraną Kerr, czyli byłą Blooma, z która aktor ma 11-letniego syna Flynna.

Orlando Bloom 13 stycznia skończył 45 lat. Z tej okazji posypały się życzenia ze świata gwiazd oraz fanów. Nie zabrakło również miłych słów od Katy Perry.

Najszczęśliwszych 45 urodzin dla najmilszego, najbardziej uduchowionego, seksownego i silnego mężczyzny, jakiego znam. Dziękuję za to, że jesteś stałym kompasem, niezachwianą kotwicą i że wnosisz radość do każdego pokoju, do którego wchodzisz.

Jesteś miłością i światłem mojego życia. Dziękuję moim szczęśliwym gwiazdom za Ciebie i naszą kochaną dd ♥️♠️

- pisała, dodając kilka fotek, w tym nagranie, na którym widzimy, jak Orlando śmiga na rowerze po domu. To trzeba koniecznie zobaczyć!

ESKA XD #040 - HARRY POTTER, NAJSEKSOWNIEJSI, ZIMOWE IGRZYSKA, HIGH LEAGUE 2

QUIZ: Znasz wszystkie plotki z tygodnia?

Pytanie 1 z 6
Kylie Jenner jako pierwsza kobieta zebrała na Instagramie...
NAJNOWSZE