Emily w Paryżu: Lily Collins miała gości na planie. Wsparli ją mąż i pies

2022-01-13 18:52 es

Serial Emily w Paryżu okazał się wielkim hitem Netflixa. Wcielająca się w tytułową postać Lily Collins spędziła wiele tygodni z dala od domu, pracując na planie. To wcale nie oznacza, że była z dala od bliskich! Mąż i pies odwiedzili ją w pracy.

Serial Emily w Paryżu okazał się wielkim hitem Netflixa. Pierwszy sezon wyszedł rok temu i z miejsca zebrał spore grono sympatyków. Widzowie pokochali prostą opowieść o charyzmatycznej Emily Cooper, w którą wcieliła się Lily Collins.

22 grudnia 2021 Emily w Paryżu powróciła z sezonem drugim. Niedługo później Lily Collins przekazała fanom dobre wieści. Potwierdzono 3 i 4 sezon produkcji!

Dla aktorki oznacza to sporo czasu poza domem. Choć na szczęście może liczyć na wsparcie bliskich!

ESKA XD #039 - TIKTOK TRENDY 2022, STRANGER THINGS 4, RAJSKIE WAKACJE BEZ ŚNIEGU

Mąż i pies Lily Collins odwiedzili ją na planie

Czy jest coś bardziej uroczego niż wizyta męża podczas pracy na planie? Tak! Wizyta męża i psa! Lily Collins to wielka szczęściara.

Aktorka pracowała nad nowymi odcinkami Emily w Paryżu w stolicy Francji. Choć była daleko od domu, najbliższych miała ze sobą!

To dzień Zabierz Rodzinę Do Pracy…

Napisała Lily Collinsna Instagramie.

Gwiazda opublikowała serię zdjęć. Widzimy na nich, jak jej mąż - Charlie McDowell oraz ich pies, Redford pozują razem z uśmiechniętą aktorką. Redford zajął nawet miejsce reżysera!

Sprawdź czy wiesz, gdzie zaczynały wielkie gwiazdy

Pytanie 1 z 10
W jakich redakcjach zaczął swoją karierę Filip Chajzer?
NAJNOWSZE