Oprah Winfrey zdradza, dlaczego nie wyszła za mąż. Wybrała „duchowe partnerstwo”

2020-01-17 13:36 AM
Oprah Winfrey
Autor: Rex Features/East News

Jeśli kiedykolwiek zastanawialiście się, dlaczego jedna z najbardziej znanych osobowości telewizyjnych nie wyszła za mąż to spieszymy z odpowiedzią. Wcale nie chodzi o brak czasu...

Od 1986 roku Oprah Winfrey pozostaje w związku z amerykańskim pisarzem Stedmanem Grahamem. Mimo tego, że para jest ze sobą nieprzerwanie od 34 lat to nie ma zamiaru legalizować związku. Sama Oprah wyjaśnia dlaczego od małżeństwa woli „duchowe partnerstwo”. W czwartek 16 stycznia Winfrey opowiedziała o swoim życiu prywatnym i nieco otworzyła się na temat małżeństwa. 65-letnia prezenterka telewizyjna powiedziała, że kluczem do udanego związku jest wzajemne wspieranie niezależności i swoich celów.

„Nasz związek działa, ponieważ on (Stedman) otworzył tożsamość wykraczającą poza to, co jest. A ponieważ podzielamy wszystkie wartości, które mają znaczenie, lubimy patrzeć, jak inni spełniają i manifestują swoje przeznaczenie i cele”. – mówiła Oprah.

OPRAH WINFREY ZERWAŁA ZARĘCZYNY

Graham miał poprosić Oprah o rękę w 1993 roku, jednak ta z początku zgodziła się, a później odmówiła twierdząc, że gdyby pobrali się ich związek rozpadłby się.

„W 1993 r. chwilę po tym, jak powiedziałam „tak” jego propozycji, miałam wątpliwości. Uświadomiłam sobie, że tak naprawdę nie chce małżeństwa. Chciałam by mnie o to zapytał, żebym wiedziała, że chce się ze mną związać, ale ja nie chciałam poświęceń i nie chciałam codziennego zaangażowania, jakie wymaga małżeństwo”. – dodała.

Oprah Winfrey, Stedman Graham
Autor: Rex Features/East News

Zobacz też: 

NAJNOWSZE