Dove Cameron zdradzała swojego narzeczonego? Mocne oskarżenia!

2020-01-17 12:35 kp
Dove Cameron
Autor: Hahn Lionel/ABACA/EAST NEWS

Tego ciosu Dove Cameron nie mogła się spodziewać! Prawie cztery lata po rozstaniu, były narzeczony aktorki oświadczył, że ta go zdradzała. Cios jest o tyle bardziej bolesny, że dotąd ex-para zgodnie nie komentowała w mediach kwestii zakończenia swojego związku i nie omawiała z dziennikarzami jego przyczyn. Dove Cameron odpowiedziała już na oskarżenia.

Rok 2016 był dla Dove Cameron bardzo intensywny. W lutym aktorka zaręczyła się podczas wakacji na Jamajce ze swoim chłopakiem Ryanem McCartanem, a już sześć miesięcy później para rozstała się. Aktorzy, którzy pracowali razem na planie serialu Liv and Maddie, nie zdradzili nigdy, z jakiego powodu zakończył się ich związek. Teraz cała historia powróciła.

Wszystko za sprawą Ryana McCartana, który podczas czatu z fanami zasugerował, że... Dove Cameron go zdradzała!

Dove Cameron zdradziła narzeczonego?

Zapytany na Insta Story o moment, z którego jest najbardziej dumny, Ryan McCartan niespodziewanie przypomniał swój związek z Dove Cameron.

W ciągu dwóch tygodni moja narzeczona zdradziła mnie i opuściła, ja prawie umarłem z powodu zatrucia pokarmowego, a Donald Trump został wybrany na prezydenta. Naprawdę nie sądziłem, że będę w stanie przejść przez tę część mojego życia. Jestem dumny ze światła, które wyszło z ciemności. I mojej zdolność do przetrwania i przemiany gniewu i smutku, które miałem, w pozytywne zmiany w życiu i nową drogę naprzód.

- napisał aktor.

Dove Cameron nie odniosła się bezpośrednio do słów byłego narzeczonego, jednak nie ma wątpliwości, że jej tweet to komentarz do jego oskarżeń. Aktorka opublikowała wymowny cytat:

Kiedy osoba toksyczna nie może cię już kontrolować, próbuje kontrolować to, jak widzą cię inni. Dezinformacja będzie wydawać się niesprawiedliwa, ale bądź ponad to, ufając, że inni ludzie w końcu zobaczą prawdę tak jak ty.

- czytamy.

NAJNOWSZE