"Only Murders In The Building": Serial z Seleną Gomez bez tajemnic!

2021-10-09 18:00 mm

Serial z Seleną Gomez zatytułowany "Only Murders In The Building" to jeden z największych telewizyjnych hitów tego roku. Przez wiele miesięcy mogliśmy śledzić zdjęcia z planu serialu, a od niedawna fani Seleny Gomez mogą już podziwiać jej aktorski talent w komediowej produkcji z udziałem takich gwiazd, jak Steve Martin czy Martin Short. Co wiemy o tym serialu? Poznajcie najważniejsze informacje o najnowszym "dziecku" Seleny!

Spis treści

  1. Fabuła serialu
  2. Kogo gra Selena Gomez?
  3. Gdzie kręcono "Only Murders In The Building"?
  4. Ile sezonów i odcinków ma serial z Seleną Gomez?

Selena Gomez od samego początku kariery nie zajmuje się wyłącznie muzyką. Równolegle z nagrywaniem piosenek gwiazda udziela się na ekranie - i to zarówno jako aktorka, jak i producentka. Wszyscy przecież dobrze pamiętamy sukces współtworzonego przez nią serialu "13 powodów", jednego z największych młodzieżowych hitów serwisu Netflix. 

Od niedawna Selena Gomez związała się z inną platformą streamingową, a efekt tej współpracy to najnowszy serial z udziałem artystki, "Only Murders In The Building".

Co wiemy o tej produkcji? Sprawdźcie najważniejsze informacje!

Fabuła serialu

Serial "Only Murders In The Building" to komedia kryminalna z tzw. czarnym humorem. Fabuła kręci się wokół serii tajemniczych zbrodni dokonanych w starym nowojorskim apartamentowcu. Bohaterami serialu są sąsiedzi budynku. Każdy z nich jest podejrzany i... każdy z nich jest potencjalną koleją ofiarą mordercy.

Kogo gra Selena Gomez?

Piosenkarka występuje w "Only Murders In The Building" w roli Marbel Mory, dziewczyny zamieszkującej niewykończone mieszkanie należące do jej ciotki.

Bohaterka Seleny Gomez nagrywa podcast, w którym stara się wyjaśnić tajemnicze morderstwo, do jakiego doszło w zamieszkiwanym przez nią budynku.

Gdzie kręcono "Only Murders In The Building"?

Akcja serialu "Only Murders In The Building" rozgrywa się w fikcyjnym budynku o nazwie Arconia, która nawiązuje do apartamentowca The Ansonia położonego w Upper West Side w Nowym Jorku. W rzeczywistości serialowy budynek to apartamentowiec The Belnord, położony przy 86th Street w Nowym Jorku. 

Ile sezonów i odcinków ma serial z Seleną Gomez?

Jak dotąd serwis Hulu udostępnił dopiero pierwszy sezon "Only Murders In The Building". Jego premiera miała miejsce 31 sierpnia 2021 r. Sezon 1 serialu ma 10 odcinków, a finałowy epizod będzie pokazany 19 października.

Wiadomo już, że serial cieszy się ogromną popularnością i producenci postanowili o jego kontynuacji. We wrześniu tego roku rozpoczęto prace nad drugim sezonem "Only Murders In The Building", oczywiście także z udziałem Seleny Gomez.

Sonda
Czy Twoim zdaniem Selena jest lepsza przed mikrofonem czy przed kamerą?
ESKA XD #033 - FORMA NA KONCERTY, NAJDŁUŻSZE SERIALE, MMA VIP 3
NAJNOWSZE