Selena Gomez jest PRZEMĘCZONA? Jej filmik miał bawić, ale może niepokoić

2021-09-16 14:37 mm
Selena Gomez
Autor: Backgrid/East News

Selena Gomez to dla wielu fanów wzór pracowitości. Gwiazda bierze udział równolegle w wielu przedsięwzięciach, dzieląc swój czas między tworzenie muzyki, grę w serialu, produkcję i własną markę kosmetyczną. Czy to nie za wiele zajęć? Artystka opublikowała filmik, w którym pokazała, jak łatwo zasypia podczas pracy... Wideo miało być zabawne, ale niektórzy fani pytają idolkę, czy nie boi się, że dopadnie ją kolejny kryzys...

Ostatnie miesiące Selena Gomez przepracowała na planie serialu komediowego "Only Murders in the Building". Dziesięcioodcinkowy pierwszy sezon ukazał się niedawno w serwisie Hulu, a gwiazda od czasu do czasu promuje go na swoich kanałach w social media.

Jeden z takich postów pokazuje, jak przepracowana Selena Gomez zasypiała prawie na stojąco na planie serialu i po zakończeniu zdjęć.

Only Naps in the Building

- tak żartobliwie zatytułowała Selena swój filmik, przekręcając tytuł swojej nowej produkcji.

Naukowcy od lat spierają się, czy drzemki w pracy są zdrowe, czy może raczej świadczą o ciągłym przemęczeniu, które często kumuluje się i prowadzi do poważnego kryzysu. Nic dziwnego, że niektórzy fani zaniepokoili się stanem zdrowia swojej idolki.

Czy Selena Gomez jest przepracowana?

Wideo z drzemkami Seleny Gomez znajdziemy na TikToku gwiazdy.

Jak ona to robi, że nadal wygląda tak pięknie, chociaż zasypia na stojąco

dziewczyno jesteś przemęczona

omg ten serial jest świetny ale już odpocznij

- piszą fani.

Troska niektórych z wielbicieli Seleny nie dziwi, bo gwiazda ma na koncie kilka kryzysów związanych ze zdrowiem psychicznym i przemęczeniem. Może czas wrzucić trochę na luz?

Sonda
Zdarza Ci się robić drzemki?
Shanguy zrobili furorę wykonując Kalima Minou. Posłuchajcie tej wersji!
NAJNOWSZE