Oliwka Brazil na starych zdjęciach! Tak wyglądała bez makijażu

2022-01-18 18:50 es
Oliwka Brazil
Autor: Karol Makurat/REPORTER

Oliwka Brazil narobiła sporo zamieszania na polskiej scenie rapowej. Kontrowersyjne teksty i jeszcze bardziej odważny wizerunek to jej znaki rozpoznawcze. A jak wygląda Oliwka Brazil bez makijażu i fikuśnych paznokci? Raperka pokazała stare zdjęcia!

Oliwka Brazil to bardzo ciekawa postać na polskiej scenie rapowej. Ponieważ wciąż jest na niej bardzo mało kobiet, każda, która się pojawi, wzbudza spore zainteresowanie. Oczywiście triumfy święci Young Leosia, jednak Oliwka Brazil to coś zupełnie innego.

Zyskała szerszą popularność dzięki współpracy ze Smolastym przy kawałku Oh Daddy. Później wydała kontrowersyjne kawałki: Big Mommy oraz Kokieterka. Sprośne teksty, wyzywające teledyski i odważny wizerunek to cała Oliwka Brazil w skrócie.

Teraz raperka pokazała fanom, jak wyglądała jeszcze kilka lat temu...

ESKA XD #040 - HARRY POTTER, NAJSEKSOWNIEJSI, ZIMOWE IGRZYSKA, HIGH LEAGUE 2

Tak wygląda Oliwka Brazil bez makijazu

Jeśli szukacie na Instagramie zdjęć, na których jest Oliwka Brazil bez makijażu, możecie się poddać. Raperka zawsze publikuje posty w kompletnej stylizacji. Mocno podkreślone oko, dużo kolorów, imponujące paznokcie i wyzywające stylizacje.

A jak wygląda Oliwka Brazil bez tego wszystkiego? Możecie się przekonać na jej TikToku. Trafiły tam stare zdjęcia Oliwki Brazil.

Widzicie podobieństwo?

Ile wzrostu mają polskie gwiazdy?

Pytanie 1 z 6
Ile wzrostu ma Julia Wieniawa?

Zobacz też:

NAJNOWSZE