Lady Gaga bez makijażu dziękuje za nominacje do SAG. "Marzyłam o byciu aktorką"

2022-01-13 22:00 es

Lady Gaga zyskała światową sławę jako piosenkarka. Jednak od wielu lat nikt nie ma już wątpliwości, że piękny głos to nie jej jedyny talent. Zadebiutowała w filmie Narodziny gwiazdy, a niedawno wystąpiła w głośnym filmie House of Gucci. Teraz lady Gaga pozuje bez makijażu i dziękuje za nominację do nagrody SAG.

Lady Gaga to prawdziwy, show-biznesowy kameleon! Zdobyła popularność dzięki takim hitom jak Just Dance i Poker Face. Później jej kawałki hulały już w większości list przebojów. Album za albumem zdobywała coraz większą sławę. Mówiło się nie tylko o jej nowych piosenkach, ale też kontrowersyjnym wizerunku. Lady Gaga ma na koncie mnóstwo szokujących kreacji!

Kilka lat temu wkroczyła do świata aktorstwa. Jednak początkowo wyglądało to tylko na gwiazdorską fanaberię. Aż tu nagle Lady Gaga zagrała w filmie Narodziny gwiazdy. I nikt już nie miał wątpliwości, że śpiew to nie jej jedyny talent!

Po Narodzinach gwiazdy przyszedł czas na kolejną, wielką produkcję - Dom Gucci. Film przyniósł artystce nominację do nagrody SAG.

ESKA XD #040 - HARRY POTTER, NAJSEKSOWNIEJSI, ZIMOWE IGRZYSKA, HIGH LEAGUE 2

Lady Gaga bez makijażu dziękuje za nominację do SAG

SAG to doroczna nagroda przyznawana przez członków Gildii Aktorów Ekranowych w dziedzinie filmu i telewizji. Poznaliśmy tegoroczne nominacje. Wśród wyróżnionych aktorek znalazła się Lady Gaga. Wzruszona postanowiła podziękować za pośrednictwem Instagrama.

Jestem niezmiernie wdzięczna za nominację do @sagawards za występ w House of Gucci, dla najlepszego zespołu, obok Jareda Leto, dla najlepszego aktora drugoplanowego. Od dawna marzyłam o byciu aktorką i uczyłam się od najmłodszych lat, ponieważ pasjonowałam się opowiadaniem historii poprzez sztukę. Bycie rozpoznawaną przez innych aktorów porusza moje serce i daje mi głębokie nadzieje, że zostanę włączona do tej artystycznej społeczności odważnych, obdarzonych wyobraźnią ludzi. Bardzo dziękuję i gratuluję wszystkim pozostałym nominowanym, a także wszystkim wykonawcom filmów w tym roku — wszyscy jesteście prezentami dla świata i jestem zaszczycona, że mogę być w waszym towarzystwie.

Napisała Lady Gaga.

Zasłużyła na nagrodę SAG?

Lady Gaga - jak dobrze ją znasz?

Pytanie 1 z 7
Od czego zaczęła się jej kariera muzyczna?
NAJNOWSZE