Oliwia Bieniuk w odważnym kostiumie kąpielowym! Zobaczcie jak zachwyca na wakacjach

2021-06-10 16:03 es
Oliwia Bieniuk
Autor: KAROLINA MISZTAL/REPORTER

Bez dwóch zdań Oliwia Bieniuk odziedziczyła po mamie urodę. Córka Anny Przybylskiej skończyła w tym roku szkołę. Niedawno napisała maturę, więc teraz ma już wakacje. Do tej pory Oliwia Bieniuk raczej omijała show-biznes. Jednak zmieni się to wraz z nowym sezonem show Taniec z gwiazdami. Córka Anny Przybylskiej da popis na parkiecie? Teraz odpoczywa i zbiera siły na treningi. Zobaczcie, jak Oliwia Bieniuk zachwyca na plaży.

Oliwia Bieniuk zyskała sławę jeszcze jako dziecko. Jako córka sławnej Anny Przybylskiej, siła rzeczy wzbudzała zainteresowanie. Jednak przez lata dziewczynka żyła z dala od show-biznesu. Skupiała się na nauce. Ta skończyła się niedawno maturą. A to znaczy, że obecnie Oliwia Bieniuk ma wakacje. Postanowiła spędzić je w Portugalii. Na jednej z plaż córka Anny Przybylskiej zachwyca, pozując w kostiumie kąpielowym.

ESKA XD #024 - pieniądze polskich piłkarzy, hity na Euro, przystojniacy z tureckich seriali

Oliwia Bieniuk zachwyca na plaży

Wygląda na to, że córka Anny Przybylskiej powoli chce wejść do show-biznesu. Właśnie dowiedzieliśmy się, że wystąpi w nadchodzącym sezonie show Taniec z gwiazdami. Jednak zanim Oliwia Bieniuk ruszy na intensywne treningi, musi sobie wypocząć.

Wyjechała więc do Portugalii i...zachwyca. Oliwia Bieniuk opublikowała na Instagramie zdjęcie w plaży. Córka Anny Przybylskiej w odważnie wyciętym kostiumie kąpielowym wygląda zjawiskowo.

- Bejb, najpiękniejsza Twoja sesja do tej pory! 😘

- WOWWW

- Jesteś piękna jak mama❤️

- Omg piękne zdjęcie i ten stroooooj🔥❤️❤️

Zachwycali się internauci.

Trudno się im dziwić!

Zobacz inne gwiazdy, które są gotowe na lato:

NAJNOWSZE